Apartmány Holiday Village Senec, Slovensko, Západné Slovensko, 1.10.2017, Bez stravy

Apartmány Holiday Village Senec starstarstar

Apartmány Holiday Village Senec
Termín:
1.10.2017 – 4.10.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:56767881
0 € 39 € Konečná cena
Poloha
Prázdninové domčeky sú umiestnené na severnej strane vyhláseného rekreačného areálu Slnečných jazier neďaleko mesta Senec.
Vybavenie
recepcia s internetovým kútikom, reštaurácia, letná reštaurácia, detské ihrisko. V areáli - veľa krčmičiek, diskotéka. Spojenie s centrom mesta Senec zabezpečuje turistický vláčik, ktorý v letnej sezóne jazdí pravidelne každú hodinu cca od 9 do 22 hod. A prechádza okolo celého areálu 'Slnečných jazier'.
Ubytovanie
apartmány 1/2 + 2 AP - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom s rozmermi 190 x 120 cm (vhodný pre 2 deti do 15 rokov alebo 1 dospelú osobu), vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, rádio, terasa.
Stravovanie
individuálne.
Šport
detské ihriská, ihrisko pre plážový volejbal, tenisové kurty, požičovňa športových potrieb (člny, vodné bicykle), tobogány (na severnej strane jazera), nové futbalové ihrisko s umelým povrchom na južnej strane jazera, vodný futbal na severnej strane jazera, v blízkosti - tenis , squash, bowling, biliard, minigolf, šípky, stolný tenis, vyhliadkové lety, cykloturistika, pešia turistika, rybolov, dráha pre kolieskové korčule. PLÁŽ: trávnatá, cca 150 m od okraja areálu, novovybudovaný Aquapark v tesnej blízkosti areálu: vnútorné i vonkajšie bazény s vyhrievanou vodou, tobogan a ďalšie vodné atrakcie, sauna.
Doplňujúce informácie
miestny poplatok - 0,70 EUR/os./deň, platí sa mieste. Poplatok za parkovanie - cca 3 EUR/deň. Možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi.
Zvláštne zľavy
cena pobytu na 7 nocí v termínoch do 1.7. a od 1.9. už zahŕňajú zľavu 7=6.
Cena zahŕňa
3/7x ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie, vstup do areálu Slnečných jazier.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK