BERGHOTEL RUDOLFSHUTTE, Rakúsko, Tirolské Alpy, Kitzbühelské Alpy, Uttendorf, 9.3.2018, Polpenzia
BERGHOTEL RUDOLFSHUTTE
Termín:
Načítavam ... 9.3.2018 – 11.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58055231
0 € 232 € Konečná cena
Poloha

Berghotel Rudolfshütte leží priamo pri stanici lanovky. Prístup do hotela je možný len lanovkou do 16:00 hod. Hotel sa nachádza v salzburskom regióne Uttendorf-Weißsee len niekoľko kilometrov od mesta Zell am See/Kaprun.

Vybavenie

HOTEL

Berghotel Rudolfshütte je vybavený recepciou so vstupnou halou, spoločenskou miestnosťou, čitárňou, zimnou záhradou, internetovým kútikom vo vstupnej hale zdarma, barom, wellnessom, miestnosťou s posedením a krbom, krytým bazénom. V údolnej stanici sa nachádza bezplatné verejné parkovisko. V hoteli nájdete aj lyžiareň a lyžiarsku školu.

REŠTAURÁCIE

Berghotel Rudolfshütte má vlastnú reštauráciu, kde sa podávajú raňajky formou bufetu a 4-chodové servírované večere. Najbližšie možnosti stravovania sú na svahu alebo v mestečku pod hotelom, ktoré je dostupné lanovkou.

BAZÉNY

Berghotel Rudolfshütte má jeden krytý bazén, ktorý je otvorený celoročne.

ŠPORT & ZÁBAVA

Keďže sa hotel nachádza priamo na svahu je ideálnym miestom na dobrú lyžovačku alebo bežkovanie. Návštevníkov čaká 23 kilometrov zjazdoviek určených pre skúsenejších lyžiarov. Neďaleko je tiež sánkarská dráha vhodná aj pre deti. Pri dobrých snehových podmienkach sa do hotela dostanete priamo na lyžiach. V hoteli môžete využiť fitnes centrum, čitáreň, herňu s biliardom, šípkami, stolným tenisom či futbalom alebo lezeckú stenu. Vo večerných hodinách sa koná animačný program vhodný najmä pre deti.

WELLNESS & SPA

Hosťom je k dispozícii sauna s panoramatickým výhľadom a parný kúpeľ.

TIPY NA VÝLETY

1. variant: Vyviezť sa kabínovou lanovkou na najvyššiu stanicu cez Schafbühel – Tauernmoos do Enzingerboden. Dĺžka: cca 5,3 km, 2 krátke stúpania klasickými lyžami približne 10 minút.

2. variant: Vyviezť sa kabínovou lanovkou na najvyššiu stanicu cez Schafbühel - Saurüssel do medzistanice. Dĺžka: cca 3,5 km, žiadny výstup.

3. variant: Vyviezť sa na najvyššiu stanicu Medelz cez Kalsertörl na svah Olympia a zlyžovať späť do údolia Medelz.

4. variant: Využiť svah vedľa lanovky priamo z hotela Berghotel Rudolfshütte do medzistanice.

5. variant: Vyviezť sa kabínovou lanovkou na najvyššiu stanicu Medelzm, prelyžovať do Ödenwinkelkees a spodkom prejsť do medzistanice. Dĺžka: cca 6,5 km, stúpanie s klasickými lyžami približne 30 minút

 

Ubytovanie

Berghotel Rudolfshütte má spolu 82 izieb, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, televíziou so satelitom a telefónom. Hotel ponúka aj možnosť ubytovania s domácim zvieratkom za doplatok 10 EUR na noc, ktorý sa platí na mieste. V hoteli je nutné vopred túto možnosť prepotvrdiť.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby Rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek formou poschodovej postele. Izby sú typu štandard a komfort. Vybavenie je rovnaké, líšia sa len vo veľkosti (komfort izba je väčšia).
V skratke o hoteli

Berghotel Rudolfshütte sa nachádza v centre Národného parku Vysoké Taury pri jazere Weißsee v nadmorskej výške 2315 metrov nad morom. Hotel je obklopený dvadsiatimi dvomi približne 3000-metrovými vrcholmi a viacerými ľadovcami. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi aj skúsených lyžiarov.

Doprava

Berghotel Rudolfshütte je dostupný individuálnou dopravou. Nachádza sa v stredisku Uttendorf vo vzdialenosti 470 km od Bratislavy.

Stravovanie

V hoteli Berghotel Rudolfshütte je stravovanie formou polpenzie.

Raňajky sa podávajú formou bufetu.Štvorchodové večere sa podávajú formou tematického bufetu.V období od 16. decembra 2016 do 23. decembra 2016, od 7. januára 2017 do 28. januára 2017 a od 19. marca 2017 do 9. apríla 2017 je v cene obed formou snack bufetu.
Pre deti

V hoteli je pre deti k dispozícii postieľka na vyžiadanie zdarma. Detská vysoká stolička počas objednaných raňajok a večerí je tiež na vyžiadanie. Pre deti je tiež pripravené detské ihrisko, biliardový stôl a šípky v herni. Zábava pre deti je pripravovaná od pondelka do piatku. Patrí k nej napríklad aj divadlo pre deti a diskotéka.

 

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou na osobu za jednu noc a skipas pre oblasť Weißsee Gletscherwelt, ktorý platí v deň príchodu od ubytovania až do dňa odchodu do 11:00 hod.

Povinné doplatky

V hoteli Berghotel Rudolfshütte je potrebné zaplatiť pobytovú taxu, ktorá sa platí na mieste a je vo výške 1,30 EUR za noc pre osobu nad 15 rokov.

Ostatné doplatky

Ako klienti našej cestovnej kancelárie môžete využiť aj službu klasického komplexného cestovného poistenia zájazdu alebo komplexného cestovného poistenia zahŕňajúceho aj poistenia nákladov na záchrannú činnosť. Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas zimnej dovolenky v Rakúsku vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke našej cestovnej kancelárie.

Upozornenie

V období od 16. decembra 2016 do 23. decembra 2016 je v hoteli Berghotel Rudolfshütte pobyt možný od 3 nocí s nástupom denne. Od 7. januára 2017 do 28. januára 2017 je pobyt možný s nástupom v sobotu alebo stredu. Pobyt od 2 nocí je možný od 5. marca do 9. apríla s nástupom v piatok alebo nedeľu. V ostatných obdobiach sú pobyty a nástupy pevne dané. Akcia 7=6  platí v období od 16. decembra 2016 do 23. decembra 2016, od 7. januára  do 28. januára 2017 a od 5. marca do 9. apríla 2017. Akcia 4=3 platí v období od 16. decembra 2016 do 23. decembra 2016 a od 7. januára 2017 do 28. januára 2017. Akcia 5=4 platí v období od 5. marca 2017 do 9. apríla 2017.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK