Bešeňová, Slovensko, 4.9.2017, Raňajky
Bešeňová
Termín:
4.9.2017 – 6.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:56137484
0 € 79 € Konečná cena
Označenie usporiadajúcej CK: Hotel BEŠEŇOVÁ
Poloha
Thermal park Bešeňová patrí svojou rozlohou a počtom bazénov k najväčším thermal parkom na Slovensku. Teplota vody v bazénoch sa pohybuje v rozmedzí 24 ° až 39 ° C. Termálna voda v Bešeňovej má blahodárny vplyv predovšetkým na pohybové ústrojenstvo, urologické či kozmetické problémy
Vybavenie
niekoľko reštaurácií, barov, vonkajšie aj vnútorné bazény, tobogany a vodné atrakcie, whirlpool, vitálny svet (sauny a inhalácie, studená para, rôzne masáže), relax centrum (masáže, rašelinové zábaly, lymfodrenáž, solárium, fitness, slender stoly, kozmetika, manikúra, pedikúra).
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou WC, LCD TV, trezorom, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, prípojkou na internet, s možnosťou prístelky (vhodnej pre deti do 12 rokov). dvojlôžková STUDIA - sprcha, WC, LCD TV, fén, trezor, telefón, rádio, chladnička s minibarom, prípojka na internet.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov a večerí.
Šport
vonkajšie bazény s čírou ohrievanou vodou (v prevádzke v termíne 13.6. - 19.9.), alebo geotermálnou vodou (v prevádzke po celý rok), vnútorné bazény - plavecký bazén, detský bazén, sedací bazén, vírivky, wellness centrum, relax centrum, trampolína, nafukovacie atrakcie.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO, dieťa 2-6 rokov bez nároku na lôžko s raňajkami - ZADARMO, dieťa do 12 rokov na prístelke - v termíne 10.1.-1.5. pevná cena 16 Eur/os./noc, v termíne 1.5.-31.10. pevná cena 26 Eur/os./noc, osoba na prístelke - v termíne 10.1-1.5. pevná cena 20 Eur/os./noc, v termínu 1.5.-31.10. - pevná cena 32 Eur/os./noc.
Zvláštne zľavy
pri pobytoch na 4 noci je v termínoch 10.1.-2.2., 12.3.-13.4., 18.4.-30.6. a 3.9.-31.10. Už zahrnutá zľava 4=3, pri pobytoch na 7 nocí je v termínoch 2.2.-12.3., 13.4.-18.4. a 30.6.-3.9. už zahrnutá zľava 7=6.
Cena zahŕňa
2/4/7x ubytovanie, 2/4/7x raňajky
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 Eur/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK