Dinler, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Mahmutlar, 6.6.2018, All inclusive
Dinler
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59076289
413,75 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Označenie usporiadajúcej CK: DINLER HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (14 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 80 m
Popis
Hotel má spolu 215 štandardne zariadených izieb, vnútornú a vonkajšiu hlavnú reštauráciu, à la carte reštauráciu, niekoľko barov, vnútorný a vonkajší bazén, bazén s tobogánmi, turecké kúpele, saunu, posilňovňu, tenis, šípky, stolný tenis, biliard, plážový volejbal, vodné športy, diskotéku (vstup zdarma, nápoje za poplatok), mini klub pre deti, detské ihrisko, obchody, kaderníka, práčovňu, WiFi vo vstupnej hale zdarma, lekára, zmenáreň, parkovisko.
Poloha
Hotel sa nachádza 14 km od centra mesta Alanya. Každých 10 minút premáva z hotela do centra minibus. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km.
Pláž
Súkromná piesočnato-kamienková pláž ocenená modrou vlajkou a je vzdialená 80 m od areálu hotela, prístup na pláž je podchodom pod miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky, matrace sú na pláži zdarma, na móle za poplatok. Výmena plážových osušiek je za poplatok.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor (za poplatok), minibar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, 4 bary vrátane baru na pláži. Nápoje v diskotékovom bare sú za poplatok.
Pre deti
Najmenším je k dispozícii detský bazén, detské ihrisko či mini klub (4 - 12).  
Šport a zábava
Stolný tenis, tenisový kurt a posilňovňa je k dispozícii zadarmo. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, biliard, tenisová výbava, vodné športy na pláži, diskotéka (vstup zdarma, nápoje za poplatok).  

   
Wellness
Zdarma využite hammam, saunu a vnútorný bazén. Za poplatok je vírivka, masáže a kaderníctvo.  
Koncept
All Inclusive formou bufetových stolov zahŕňa raňajky, obedy, občerstvenie, večere, neskorú večeru, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje, servírovanie kávy, turecké palacinky gözleme, grilované a špagetové špeciality. Čerstvé ovocné šťavy, dovážané nápoje a zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.dinler.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK