GROSSWILD, Rakúsko, Korutany, Bad Kleinkirchheim, 6.1.2018, Bez stravy
GROSSWILD
Termín:
Načítavam ... 6.1.2018 – 9.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58055173
0 € 226,80 € Konečná cena
Poloha

Apartmány Grosswild sa nachádzajú 200 metrov od stanice lanovky a šesť kilometrov od centra dedinky.

Vybavenie

Apartmány Grosswild majú recepciu, reštauráciu, spoločenskú miestnosť, detský klub, saunu a Wi-Fi pripojenie zdarma.

Ubytovanie

Apartmány v tradičnom alpskom štýle sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, kuchynským kútikom, jedálenským kútikom, telefónom, SAT TV. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

TYPY IZIEB

Hostia si môžu vybrať niekoľko typov apartmánov:

Apartmány A4 alebo moderne zrekonštruované apartmány pre 4 osoby (A2+2N) sú maximálne pre dvoch dospelých a dve deti do 14 rokov. Tvoria ich dve miestnosti – spálňa s dvoma lôžkami a obývačka s rozťahovacím gaučom pre dve osoby.Apartmány pre 4 – 6 osôb (A4+2) majú tri miestnosti – 2 izby s posteľami a obývaciu izbu s rozťahovacím gaučom.
V skratke o hoteli

Prežite zimnú dovolenku a lyžovačku v apartmánoch Grosswild s cestovnou kanceláriou Satur. Apartmány sa nachádzajú v pokojnej dedine, len kúsok od vleku. V blízkosti je tiež Národný park Brunnach. Apartmány sú vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre väčšie skupiny, keďže ponúkajú ubytovanie až pre šesť osôb.

Doprava

Apartmány Grosswild sú dostupné individuálnou dopravou. Nachádzajú sa v stredisku Bad Kleinkirchheim vo vzdialenosti 380 km od Bratislavy.

Stravovanie

Stravovanie si hostia zabezpečujú individuálne.

Pre deti

Pre deti je v apartmánoch Grosswild k dispozícii detská postieľka na vyžiadanie zdarma, herňa a hotel ponúka aj službu opatrovania detí.

Služby v cene

V cene je prenájom apartmánu pre maximálne štyri osoby.

Povinné doplatky

Na mieste sa platí pobytová taxa vo výške cca. 2,95 eur na osobu za noc, pre deti do 16 rokov je pobytová taxa vo výške 0,42 eur na noc. V hoteli sa platí vratná kaucia 100 eur za apartmán. Za záverečné upratovanie je poplatok cca. 70 eur za apartmán, platí sa na mieste. Za piatu, resp. šiestu osobu v apartmáne A4+2 je doplatok 16 až 31 eur na noc.

Ostatné doplatky

Príplatok za 1x raňajky pre osobu nad 14 rokov je 15 eur, pre dieťa od 3 do 14 rokov je 9 eur. Príplatok za 1x polpenziu je 36 eur pre osobu nad 14 rokov, 28 eur pre dieťa od 6 do 14 rokov a 11 eur pre dieťa od 3 do 6 rokov.

Upozornenie

Apartmán A2+2 môže byť obsadený maximálne dvomi dospelými a dvomi deťmi do 14 rokov na jednu noc. V období od 23. decembra 2016 do 26. decembra 2016, od 7. januára 2017 do 4. februára 2017, od 11. februára do 18. februára 2017 a od 4. marca do 26. marca 2017 je možný pobyt od 3 nocí, s nástupom denne. V ostatných obdobiach je možný pobyt od 7 nocí s nástupom v sobotu. Akcia 7=6 platí v období od 14. januára do 28. januára 2017.

Náš tip

FAMILY-EURO: Lyžiarska dovolenka pre rodiny s nízkymi nákladmi v období od 7. januára 2017 do 4. marca 2017. Deti do 12 rokov môžu lyžovať len za 1 euro na deň, ak si ich rodičia zakúpia 6-dňový skipas Bad Kleinkirchheim/St. Oswald (platba priamo na recepcii).

SKI-THERMEN: V období od 4. marca 2017 do 26. marca 2017 dostanete od recepcie darček v podobe 1-dňového skipasu zdarma a 50-percentnú zľavu na jeden vstup do kúpeľov počas svojho pobytu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK