Ifa Villas Bavaro, Dominikánska republika, Punta Cana, 16.9.2017, All inclusive
Ifa Villas Bavaro
Termín:
16.9.2017 – 23.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:56370333
0 € 1 059 € Konečná cena
Poloha

V oblasti Bavaro na východe Dominikánskej republiky.

Vybavenie

Rozsiahly komplex s recepciou, 7 reštaurácií (z toho 4 á la carte, 2 bufetové, 1 pizzeria), 8 barov, 2 bazény, internetová miestnosť, bankomat, minimarket, lekáreň, butiky.

Ubytovanie

DR: vo vilkách po kompletnej renovácii, individuálna klimatizácia, kúpeľňa / WC, sušič vlasov, chladnička, plazmový TV / sat., Kávovar, trezor za poplatok a terasa, ďalej od pláže, v zadnej časti rezortu.

DRS: pozri DR, v budovách, francúzsky balkón.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Denné aj večerné animačné programy, diskotéka.

Pláž

Dlhá pláž Bavaro s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Lehátka zadarmo, bar a reštaurácia na pláži.

Šport
Zadarmo: pozri program all inclusive. Za poplatok: jazda na koni, motorizované vodné športy na pláži, potápanie, golf - 18 jamkové golfové ihrisko Cocotal Golf Club je vzdialené 2 km.
Deti

2 detská detský bazén, nový miniklub (4-12 rokov), minidisko, stráženie detí na vyžiadanie, za poplatok.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a koktaily Možnosť večerí v reštauráciách á la carte (mexická, gurmánska, talianska a orientálna kuchyňa - nutné vopred rezervovať na recepcii); homár za poplatok pizza snack Nemotorizované vodné športy na pláži 1 hodinu denne (kajaky, katamarán, šnorchlovanie, windsurfing) Tenis v denných hodinách, stolný tenis, šípky, fitness, volejbal, aerobik Diskotéka vrátane miestnych nápojov Shuttle po rezorte
Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.lopesan.com/en/hotel-ifa-bavaro-resort-spa_1f6.html
Wellnes
Renovované spa centrum ponúka rôzne druhy masáží (hĺbkovú, švédsku, hydromasáž, ...) a terapiou (reflexné, aromaterapiu, ...) Sauny, parné komory, jacuzzi, salón krásy a kompletná kúpeľná starostlivosť
Internet
Za poplatok: na izbách aj v lobby.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRS): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 16. 9. 10:25
Návrat: 24. 9. 19:30
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK