Krizantem, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.6.2018, All inclusive
Krizantem
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59076155
436,25 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Označenie usporiadajúcej CK: KRIZANTEM HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (1,5 km)

Typ pláže: Piečnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Popis
Obľúbený štvorhviezdičkový hotel nachádzajúci sa priamo na pláži ponúka svojim hosťom ubytovanie v 213 izbách. K dispozícii je 24 hodinová recepcia, wifi v lobby zdarma, kaderníctvo, TV kútik, lekár, 3 bazény, šmykľavka a SPA centrum. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel je od rušného centra Alanye vzdialený 1,5 km, od medzinárodného letiska v Antalyi ho delí 120 km. Nákupné možnosti sa nachádzajú asi 50m od hotela.
Vybavenie izieb
Všetky štandardné izby sú vybavené balkónom, telefónom, minibarom, trezorom (za popaltok), WiFi (za poplatok), klimatizáciou, minibarom (za poplatok), SAT-TV, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato-kamenistá pláž leží 50 m od hotela cez miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky a matrace sú pri bazéne a na pláži bez poplatku, osušky sú za poplatok. 
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia ponúkajúca jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, a´la carte reštaurácia (za poplatok), 4 bary (Lobby bar, Beach bar, Pool bar, Snack bar).
Pre deti
Najmenších čaká Mini klub, detské bazény, detské ihrisko, k dispozícii je aj detská postieľka. Opatrovanie detí je za poplatok.
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, bocciu, šípky alebo fitness centrum. Spoplatnený je biliard a motorizovanévodné športy.
Wellness
Za poplatok je hammam, masáže a sauna.
Koncept
Hotel ponúka koncept All Inclusive. Zahrnuté sú raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou otvoreného bufetu. Počas dňa sa podáva občerstvenie, káva, čaj, zákusky, zmrzlina a polnočná polievka. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zdarma. Dovážané nápoje sú spoplatnené. Presný rozpis služieb dotanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: http://www.krizantemhotel.com/

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK