Paríž letecky, Francúzsko, Paríž, 14.12.2017, Raňajky
Paríž letecky
Termín:
14.12.2017 – 17.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:56661281
499 € Konečná cena

Rámcový program zájazdu
1. DEŇ: Odlet z Viedne do Paríža podľa letového poriadku (za príplatok transfer z Bratislavy). Po prílete transfer do hotela a ubytovanie. Večer sa prejdeme štvrtí Montmartre sa slávnou bazilikou Sacré Coeur a nemenej slávnym kabaretom Moulin Rouge. Vychutnáme si umeleckú atmosféru na námestíčku s maliari Place du Tertre aj v labyrinte tunajších romantických uličiek.

2. DEŇ: Po raňajkách navštívime múzea Louvre sa slávnou Monou Lisou alebo d'Orsay sa zbierkami impresionistov. Popoludní si prejdeme Forum des Halles, kde sa rozkladala stará parížska tržnica, vo štvrti Beaubourg si prezrieme moderné budovou Centre George Pompidou. Cez Ile de la Cité s katedrálou Notre Dame prejdeme do Latinskej štvrti, zavítame do nádhernej Luxemburské záhrady, pozrieme si Panthéon, na námestí Sorbone si budeme hovoriť o jednej z najstarších európskych univerzít. Niekoľkými uličkami s gréckymi reštauráciami dôjdeme späť na ostrov Cité, odkiaľ môžeme zakončiť deň prechádzkou po rieke Seine.

3. DEŇ: Po raňajkách pôjdeme metrom do Versailles, do sídla francúzskych kráľov. Pozrieme si zámok s kráľovským apartmáne a slávnu zrkadlovou galériou. Prejdeme sa záhradami a parkom, ktoré sú príkladom francúzskej záhradnej architektúry, môžeme zájsť aj k ďalším stavbám v zámockom parku, k Malému a Veľkému Trianonu. Po návrate do Paríža sa zastavíme v Invalidovni, mieste posledného Napoleonova odpočinku, a atmosféru veľkomesta si prežijeme pri prechádzke podvečernej Champs Elysées, vystúpime na Víťazný oblúk a vychutnáme si precíznosť usporiadanie stavieb v najbližšom okolí. V podvečer zavítame k Eiffelovej veži a budeme mať možnosť si prezrieť mesto z vtáčej perspektívy. Záujemcovia si môžu priplatiť návštevu tradičnej revue sa strhujúce kankánové podívanou a šampanským v Moulin Rouge.

4. DEŇ: Vo voľnom dni si záujemcovia môžu prezrieť to, čo ešte z Paríža nezvládli navštíviť v predchádzajúcich dňoch, alebo sa môžu so sprievodcom v múzeu firmy Fragonard zoznámiť s tajomstvom výroby parfumov a nakúpiť niečo z výrobkov tejto firmy, zájsť do modernej štvrti La Défense a na námestí Place des Vosges v štvrti Marais. Odchod na letisko a odlet späť do Viedne (transfer do Bratislavy za príplatok).
Cena zahŕňa
• leteckú dopravu Viedeň-Paríž-Viedeň, transfery z / na letisko v Paríži, letiskové taxy a palivový príplatok, odbavenú batožinu do 15 kg, 3x ubytovanie v 2lôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, sprievodcovské služby
Cena nezahŕňa
1/1 izba (os / pobyt) - 119 Eur/ 3 noci, Bratislava-lSchwechat - Bratislava - 28 Eur / osoba
• revue Moulin Rouge (os / 136 Eur / vecer
• poistenie liečebných nákladov a storna ECP 2,35 €/ os / deń resp. 2,85 €/ os/ deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK