Tichý kút II., Bulharsko, Burgas, Sozopol, 28.6.2017, Bez stravy
Tichý kút II.
LM
Typ
Termín:
28.6.2017 – 9.7.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:12 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:57292973
255 € 184 € Konečná cena
Poloha
- mestská pláž 50 m
- južná pláž 400 m (Charmanite)
- centrum 500 m
Popis
Rodinný penzión každoročne vyhľadávajú klienti všetkých vekových kategórií, príjemní majitelia dotvárajú úžasnú atmosféru.
Ubytovanie
- 2, 3- lôžkové izby s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastnú sprchu, WC, TV, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, balkón.
- Rodinná izba na samostatnom poschodí pre 4 osoby: dve 2- lôžkové izby, TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, balkón alebo terasa. Pre tieto dve izby je na chodbe spoločná sprcha, WC. Z vyšších poschodí je nádherný výhľad na more.
Vybavenie
- kaviareň
- terasa len pre klientov penziónu
- klimatizácia za poplatok
- FREE WIFI
Stravovanie
- vlastné, možnosť polpenzie v blízkej reštaurácii /za doplatok/
Pláž
- piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora
- lehátka a slnečníky za poplatok
Šport, zábava
- vodné športy na pláži - windsurfing, paragliding, jazda na banáne, vodný bicykel, vodné lyže
- tenisové kurty, volejbal, prenájom bicyklov, škola potápania
- široký výber reštaurácií, barov, kaviarničiek, diskotéky pre mladých, koncerty, festivaly
- možnosť výberu z bohatej ponuky fakultatívnych výletov
Názor CK
Penzión patrí už niekoľko rokov v TOP PONUKE, ubytovanie vyhľadávajú tak rodiny s deťmi, seniori, ale aj mladí ľudia, ktorí majú radi romantiku, dlhé večerné prechádzky v romantických uličkách starého Sozopolu.
Program zájazdu
Bulharsko - FAKULTATÍVNE VÝLETY

Ropotano - 45-55 leva/dosp.os., 22,50-27,50 leva/dieťa,
Návšteva prírodnej rezervácie národného parku Arkutino, počas plavby loďou po rieke Ropotano máte možnosť obdivovať morskou ružou pokrytú vodnú hladinu, sledovať vzácne druhy vtáctva, korytnačky a v súkromnej botanickej záhrade vidieť zbierku unikátnych kaktusov.

Bulharská dedina - 38 leva/dosp.os., 23 leva/dieťa
Večer vhodný pre všetkých, ktorí majú radi zábavu , súťaženie, spoznávanie bulharských zvykov, tradícií a remesiel. Bohatý a pestrý kultúrny program spojený s ochutnávkou miestnych špecialít. Na dvore remesiel si môžete vyrobiť vlastný džbaník, či obdivovať ručne tkané výrobky. O zábavu sa postarajú miestni klauni, hudobníci a tanečníci. Za zmienku stojí neuveriteľný, nestinarký tanec na žeravom uhli.

Varna a delfinárium - 55-73 leva/dosp.os., 28,50-41 leva/dieťa
Panoramatická prehliadka Varny autobusom - Aparuchov most, rímske kúpele, archeologické múzeum so zbierkou makiet lodí a morského akvária, pravoslávnej katedrály Nanebovzatia Matky Božej. Návšteva najväčšieho a najslávnejšieho delfinária na čiernomorskom pobreží zanechá krásne a nezabudnuteľné zážitky.

Aquapark - celý deň 39 leva/dosp.os., 22 leva/dieťa, pol dňa 29 leva/dosp.os., 17 leva/dieťa
Moderný aquapark vybudovaný priamo na Slnečnom pobreží. Zábava na 10-tich tobogánoch, plavba na nafukovacích kolesách po umelej rieke, vodný hrad, twisster, detský bazén, detské ihrisko na vode, animácie, čierna diera, kamikadze...V rámci celodenného výletu máte možnosť vychutnať si atrakcie vo vodnom parku, vhodné tak pre deti ako aj pre dospelých.

Piknik a lov mušlí - 30 leva/dosp.os., 15 leva/dieťa
Plavba loďou na neďaleký ostrov, spojená s lovom mušlí a rýb, obedom a plávaním.

Nesebar
Pešia prehliadka starobylého mestečka Nesebar, ktoré sa svojou architektúrou zapísalo do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Určite Vás očaria drevené domčeky s vysunutými strechami stredoveké chrámy, pozostatky opvenenia.

Istanbul - 1 deň 60-109 leva/dosp.os., 30-54,50 leva/dieťa, 2 dni 130-145 leva/dosp.os., 65-72,50 leva/dieťa
Panoramatická prehliadka mesta autobusom spojená s návštevou európskej ako aj ázijskej časti Istanbulu, Modrej mešity, Hypodromu, Egyptského obelisku. Milovníkov nakupovania očarí veľkolepý Grand Bazar s nezabudnuteľnou atmosférou.

*ceny sú z r.2016

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Odchod
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK