Titan Garden, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 6.6.2018, All inclusive
Titan Garden
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59076170
401,25 € Konečná cena
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Označenie usporiadajúcej CK: TITAN GARDEN HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 110 km

Najbližšie mesto (km): Konakli (0,8km)

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 250m
Popis
Dobrý 4* hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel pozostáva z hlavnej budovy, má 327 izieb,  výťahy, vstupnú halu s 24 hodinovou recepciou, 2 vonkajšie bazény, tobogány, 2 detské bazény, konferenčné miestnosti.

K dispozícii je sauna, SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, zlatníctvo, fotograf, herňa, hammam, fitnes centrum, lekár, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, obchodné centrum, WiFi (za poplatok).
Poloha
Hotel je v centre Konakli, Alanya je 12 km, letisko je vo vzdialenosti 110 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), klimatizáciu, minibar, kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC a fénom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných hostí. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato - kamienková pláž je vzdialená asi 250 m. Ležadlá a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Uteráky a matrace za poplatok.
Strava
V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia,  Beach – Snack Bar, Pool Bar a A´la Carte reštaurácia.
Pre deti
Bez poplatku je mini klub (4-12 rokov), animácie, bazén, detská stolička v reštaurácii, detské ihrisko, detská postieľka.
Šport a zábava
K dispozícii sú denné a večerné animácie, aerobik, vodná gymnastika, boccia, šípky, stolný tenis, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok sú vodné športy, herňa.
Wellness
K dispozícii  je turecký kúpeľ bez poplatku. Služby SPA centra, sauna, jacuzzi,  salón krásy a masáže sú spoplatnené.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, snack počas dňa, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Turecká káva, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.  
Web
www.titanhotels.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK