Acar, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.6.2018, All inclusive
Acar
LM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60004292
423,30 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: ACAR HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 2,5 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 150m   
Popis
Hotel Acar  leží v živom centre časti Obagol v letovisku Alanya, kde sa nachádza množstvo barov, obchodíkov a reštaurácií. Hotel bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015 a pre hostí je k dispozícii nonstop recepcia, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, fitness a spa centrum, vonkajší bazén, detské ihrisko, Wi-Fi je zdarma k dispozícii v lobby ako i na izbách. Hotel je vhodný pre menej náročných klientov.   
Poloha
Acar hotel sa nachádza 2,5 km od centra Alanye a jeho  nákupných možností. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Antalyi je 130 km. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.  
Vybavenie izieb
Štandardné izby (22 - 25 m2) sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou s WC, fénom, SAT TV, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), minibarom, telefónom, balkónom.  Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Verejná piesočnato-kamienkova pláž s kamienkami sa nachádza 150 m od hotela. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži za poplatok. Prechod k pláži vedie cez podchod pod miestnou komunikáciou.
Strava
Hosťom je k dispozícii reštaurácia, bar pri bazéne a bar s terasou.  
Pre deti
K dispozícii je vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, detské ihrisko, detská stolička v reštaurácii.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén (ležadlá a slnečníky sú zdarma), fitness centrum, stolný tenis, šípky, zábavný animačný program.   
Wellness
Zdarma, v určený čas (od 13:00 – 15:00) je možné využívať turecký kúpeľ a saunu. Masáže sú spoplatnené.  
Koncept
Hotel ponúka koncept all inclusive, ktorý zahŕňa raňajky, obedy, poobedný snack 11:00 – 16:00, večeru 18:30 – 20:30, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, dezerty. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje, koktejly, fľaškové vína a turecká káva sú za extra poplatok. Všetky nápoje po 23hod. sú spoplatnené. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
www.acarhotel.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK