Artemis Princess, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 13.6.2018, All inclusive
Artemis Princess
FM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59051398
403,30 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km

Najbližšie mesto (km):  Alanya 4km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže:  200m
Popis
Jednoduchší hotel nachádzajúci sa neďaleko pohoria Taurus a letoviska Alanya vás zaujme najmä svojou výbornou polohou. Hotel sa nachádza neďaleko pláže a najbližšie obchodíky, reštaurácie a bary sa nachádzajú v blízkosti hotela. Hotel disponuje recepciou so vstupnou halou, lobby barom, vonkajším bazénom a wi-fi pripojením v lobby zadarmo. Hotel je vhodný pre nenáročných klientov, ktorý ocenia najmä polohu hotela v blízkosti centra.
Poloha
Hotel sa nachádza 4 km od centra Alanye, od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 120 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené AC, telefónom, TV, trezorom (za poplatok), mini chladničkou a kúpeľňou so sprchou, WC, fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza približne 200m od hotela. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok, pri bazéne zadarmo. Hotel neposkytuje osušky.
Strava
Hotel má k dispozícii hlavnú reštauráciu, ktorá ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne a Snack bar. Hotel neposkytuje občerstvenie na pláži.
Pre deti
Pre deti je pripravený detský bazén.
Šport a zábava
Hostia môžu využiť zadarmo denné a večerné animácie, stolný tenis, fitness centrum. Za poplatok sú biliard, vodné športy na pláži a diskotéka.
Wellness
K dispozícii je za poplatok sauna a masáže. Turecký kúpeľ je zadarmo.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje, čerstvé šťavy a zmrzlina sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: http://www.artemisprincess.net/artemis-princess/en

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK