Azurro, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 17.6.2018, All inclusive
Azurro
LM
Termín:
17.6.2018 – 24.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59524208
od 352 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

 

 

Vybavenie

Recepcia, trezor za poplatok, zmenáreň, lobby bar s terasou, reštaurácia, TV kútik. Vonku bazén, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma, bar pri bazéne.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (fén na vyžiadanie na recepcii), klimatizácia, telefón, minichladnička, TV / sat., Balkón alebo terasa. FR: pozri DR, priestrannejšie.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora len cca 200 m.

Šport
Zadarmo: fitness
Deti

Bazén, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00-23.00 hod.) Káva, čaj, zákusky, sušienky, zmrzlina (16.00-17.00 hod.)
Zajímavosti

Oficiálne trieda: ***

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: WiFi na izbách.
Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dvojlôžková izba (DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Rodinná izba (FR): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 17. 6. 9:25
Návrat: 24. 6. 8:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK