Cathrin, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, 14.10.2018, Polpenzia
Cathrin
FM
Termín:
14.10.2018 – 21.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59467382
466 € Konečná cena
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Športové aktivity

Poloha

3 km od prázdninového strediska Faliraki s mnohými bary, tavernami a obchody a 3 km od mestečka Afandou, kde sa nachádza golfové ihrisko.

Vybavenie

6 budov, recepcia, trezor za poplatok, reštaurácie. Vonku bazén s terasou na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky za poplatok, bar pri bazéne.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (fén), centrálna klimatizácia (mimo obdobia 15. 6. - 20. 9. za poplatok), TV / sat., Minichladnička, telefón, balkón alebo terasa. DRP: pozri DR, v menej výhodnej polohe.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia obeda, hlavné jedlo výberom z menu, šalátový bufet.

Zábava

Animačné programy. V centre strediska Faliraki mnoho diskoték a barov.

Pláž

650 m od piesočnatej pláže v Ladiko a 850 m od preslávenej pláže Anthony Quinn (oboje skratkou, po ceste cca o 500 m dlhšia cesta). Pri vstupe do vody kamienky. Trikrát denne bezplatný hotelový autobus na pláž.

Šport
Zadarmo: volejbal, vodné pólo. Za poplatok: tenisový kurt, stolný tenis, fitness.
Deti

Detský bazén a detské ihrisko. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Platobné karty

VISA, MC, AMEX.

Internet
Za poplatok: WiFi a internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: A (****)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 14. 10. 4:45
Návrat: 21. 10. 11:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK