Dinler, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Mahmutlar, 6.6.2018, All inclusive
Dinler
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59076289
414,12 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: DINLER HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 130 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (14 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 80 m
Popis
Hotel má spolu 215 štandardne zariadených izieb, vnútornú a vonkajšiu hlavnú reštauráciu, à la carte reštauráciu, niekoľko barov, vnútorný a vonkajší bazén, bazén s tobogánmi, turecké kúpele, saunu, posilňovňu, tenis, šípky, stolný tenis, biliard, plážový volejbal, vodné športy, diskotéku (vstup zdarma, nápoje za poplatok), mini klub pre deti, detské ihrisko, obchody, kaderníka, práčovňu, WiFi vo vstupnej hale zdarma, lekára, zmenáreň, parkovisko.
Poloha
Hotel sa nachádza 14 km od centra mesta Alanya. Každých 10 minút premáva z hotela do centra minibus. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska v Antalyi 130 km. Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.
Pláž
Súkromná piesočnato-kamienková pláž ocenená modrou vlajkou a je vzdialená 80 m od areálu hotela, prístup na pláž je podchodom pod miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky, matrace sú na pláži zdarma, na móle za poplatok. Výmena plážových osušiek je za poplatok.
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón (za poplatok), trezor (za poplatok), minibar (za poplatok), kúpeľňu s WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácia, 4 bary vrátane baru na pláži. Nápoje v diskotékovom bare sú za poplatok.
Pre deti
Najmenším je k dispozícii detský bazén, detské ihrisko či mini klub (4 - 12).  
Šport a zábava
Stolný tenis, tenisový kurt a posilňovňa je k dispozícii zadarmo. Za poplatok je osvetlenie tenisového kurtu, biliard, tenisová výbava, vodné športy na pláži, diskotéka (vstup zdarma, nápoje za poplatok).  

   
Wellness
Zdarma využite hammam, saunu a vnútorný bazén. Za poplatok je vírivka, masáže a kaderníctvo.  
Koncept
All Inclusive formou bufetových stolov zahŕňa raňajky, obedy, občerstvenie, večere, neskorú večeru, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje, servírovanie kávy, turecké palacinky gözleme, grilované a špagetové špeciality. Čerstvé ovocné šťavy, dovážané nápoje a zmrzlina sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.dinler.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK