Flagman, Bulharsko, Burgas, Sozopol, 19.6.2018, All inclusive
Flagman
Termín:
19.6.2018 – 29.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62376152
605 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Flagman
Popis, poloha
Hotel sa nachádza v menšej záhrade novej časti Sozopola, zhruba 150m od pláže (ležadlá a slnečníky za poplatok).
Vybavenie hotela
Hala s recepciou, bar, reštaurácia s plazmovým televízorom, spa-cetrum, posilňovňa, vírivka, masáže, internet, trezory, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, ležadlá a slnečníky při bazéne bez poplatku a konferenčná miestnost.
Ubytovanie
Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú klimatizáciou, televízor, sprchový kút a WC zvlášť, chladničkui, balkon . K dispozícii sú aj štúdia a apartmány.
Stravovanie
all inclusive:
reštaurácia:
8.00-10.00 raňajky /bufetové stoly/
12.00-14.00 obed /bufetové stoly/
18.00-20.00 večera /bufetové stoly/

nápoje:
počas raňajok: minrálka, teplé nápoje /čaj, káva, kako, mlieko/
počas obedov a večerí: minrálka, teplé nápoje /čaj, káva, kako, mlieko/,nealko nápoje, pivo, nalievané víno, miestne alkoholické nápoje.

Lobby bar:
10,00-22.00 teplé nápoje, nealko nápoje, pivo, v íno a miestne alkoholické nápoje.
16.00-17.00: pizza, sendviče a snack.
Poznámka
Pri individuálnej doprave si môžte sami zvoliť deň nástupu a dľžku svojho pobytu. Voľné izby si overte priamo v cestovnej kancelárii.
Slevy
extra zľava pre letecké zájazdy 105 EUR

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK