Gran Bahia Príncipe La Romana, Dominikánska republika, La Romana, 28.9.2018, All inclusive
Gran Bahia Príncipe La Romana
LM
Termín:
28.9.2018 – 5.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62262517
od 999 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Grand Bahia Principe La Romana
Poloha

Na južnom pobreží v zátoke 12 km od mesta La Romana.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 3 reštaurácie á la carte (talianska, rybia a gurmánska), snack, 6 barov, bazén, jacuzzi, minimarkety.

Ubytovanie

JSS: kúpeľňa / WC, klimatizácia, ventilátor, sušič vlasov, TV / sat., Telefón, kávovar, minibar, trezor za poplatok a terasa alebo balkón.

JSG: pozri JSS, služby Club Golden Principe, blízko pláže.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

Celodenný program, večerný program, kasíno, diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž priamo pri hoteli.

Šport
Zadarmo: nemotorizované športy - 2 tenisové kurty, stolný tenis, fitnes, kajaky, windsurfing. Za poplatok: motorizované športy, potápanie, golf - najbližšia 18 jamkové golfové ihrisko Teeth of the Dog sa nachádza pri meste La Romana.
All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu 3 večere za týždeň v á la carte reštauráciách podľa výberu (nutná rezervácia) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v baroch (do 02.00 hod.) Minibar (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi a pivom) Nemotorizované vodné športy, fitness, aerobik, stolný tenis, biliard, futbal, volejbal, basketbal, lekcie tanca, šípky Úvodná lekcia potápania v bazéne Vstup do diskobar vrátane miestnych nápojov (nad 18 rokov) 1 hodina denne - kajaky, bicykle, šnorchlovanie, windsurfing, tenis, katamarán

Club Golden Principe

Súkromná recepcie uvítací nápoj Denná tlač a internet v Club House 4 večera za týždeň v á la carte reštauráciách (nutná rezervácia)
Platobné karty

VISA, MC, Diners Club.

Odkaz
Http://www.bahia-principe.com
Wellnes
Wellness centrum ponúka klientom rôzne druhy masáží a terapie
Internet
Za poplatok: na izbách. Zadarmo: v lobby (1 hodina denne).
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Junior suite (JSS / JSG): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 28. 9. 9:50
Návrat: 6. 10. 14:35
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK