GRAND, Slovensko, Západné Slovensko, 17.12.2017, Raňajky
GRAND
Termín:
Načítavam ... 17.12.2017 – 19.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:55106260
104 € 80 € Konečná cena

Úvod

Piešťany sa právom radia medzi popredné protireumatické kúpele Európy. Pri liečbe sa využíva sírovodíková termálna voda a liečivé sírne bahno. Teplota piešťanských termálnych prameňov je okolo 68°C a vyviera z hĺbky asi 2000 metrov. Kúpeľný ostrov tvorí celý komplex kúpeľných hotelov, ktoré sú umiestnené v kúpeľnom parku. V KH Balnea Esplanade****, Balnea Palace****, Balnea Splendid*** a Balnea Grand*** sa procedúry poskytujú v Balneorehabilitačnom centre, ktoré je chodbou spojené s týmito kúpeľnými hotelmi.

Poloha

Balnea Grand*** je súčasťou hotelového komplexu Balnea Grand Splendid*** v severnej časti Kúpeľného ostrova. Komplex je chodbou spojený so Spoločenským centrom.

Vybavenie

Reštaurácie, kaviarne s letnými terasami, nová indoor golf café (golfové simulátory), nočný bar, vináreň, tri rokovacie miestnosti - Zelený salón (40 miest), Modrý salónik (20 miest), Orange hala (50 miest), vnútorný aj vonkajší bazén s termálnou vodou, ktorý je v prevádzke počas celého roka. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie na nestrážených parkovacích miestach pri kúpeľnom hoteli zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok. Možnosť pobytu s domácim zvieraťom za poplatok 11 €/noc.

Vybavenie izieb

1- alebo 2-lôžkové izby kategórie Standard alebo Komfort (za príplatok), kúpeľňa, balkón, SAT TV, telefón s priamou voľbou, minibar, v izbách kategórie Komfort (za príplatok) navyše trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Apartmány: 2 miestnosti - oddelená spálňa a obývačka , kúpeľňa, WC, SAT TV, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Hotel má bezbariérový prístup.

Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z menu. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.
Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a liečebné procedúry podľa typu pobytu, vstup do fitnes centra, na rehabilitačný chodník a do bazénov.

Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami

Komplexný kúpeľný pobyt

Komplexný kúpeľný pobyt - ubytovanie s plnou penziou, lekár a zdravotné vyšetrenia - (vstupné a výstupné) so zameraním na ochorenia pohybového aparátu a ich komplikácie, návšteva lekára – 1x za týždeň, diagnostika a laboratórne testy na základe predpisu lekára - pre kúpeľné pobyty s minimálnou dĺžkou 13 nocí, lekárska správa na konci pobytu, liečebné procedúry – individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 24 procedúr za týždeň (7 nocí.) Program taktiež zahŕňa 4x týždenne aktívnu rehabilitáciu ako skupinové cvičenie alebo fitnes tréning s fitnes trénerom. Minimálna dĺžka 7 nocí, odporúčaná dĺžka 2-3 týždne.

Kúpele na skúšku

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia, 3 – 11 procedúr za pobyt. Dĺžka pobytu 2 - 7 nocí.

Pobyt na 2 noci 3 procedúry - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž.

Pobyt na 3 noci 4 procedúry  - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia.

Pobyt na 4 noci 6 procedúr - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 1x severská chôdza/skupinový telocvik.  

Pobyt na 5 nocí 8 procedúr -  1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik, 1x soľná jaskyňa.

Pobyt  na 6 nocí 9 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik.

Pobyt  na 7 nocí 11 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 3x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik.

Liečebný pobyt

Aktívny týždeň "Senior" - ubytovanie s polpenziou, vstupná a výstupná lekárska konzultácia, EKG TEST. Individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára, do 12 procedúr pri pobyte na 7 nocí. Program zahŕňa 4x týždenne aktívnu rehabilitáciu ako skupinové cvičenie alebo fitnes tréning s fitnes trénerom. Výber procedúr z nasledovného: individuálny termálny uhličitý kúpeľ, čiastočný bahenný zábal alebo parafango (1x týždenne), parafínový zábal, termálny kúpeľ - zrkadlisko alebo individuálny termálny minerálny kúpeľ, soľná jaskyňa, vírivý kúpeľ, striedavý nožný kúpeľ - šlapačky, klasická masáž čiastočná, suchý uhličitý kúpeľ. Pobyt na 7 nocí.

Regeneračný pobyt

Preventívny kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia, konzlutácia s fitnes trénerom a s diétnou asistentkou, BMI a WHR kontrola, do 15 procedúr za týždeň podľa predpisu lekára (vrátane aktívnej rehabilitácie).  Pobyt na min. 6 nocí.

Iné

 

4=3

Vo vybraných termínoch pri pobyte na 4 noci získate 1 noc grátis!

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia.

Pobyt na 4 noci 6 procedúr - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 1x severská chôdza/skupinový telocvik.  

5=4

Vo vybraných termínoch pri pobyte na 5 nocí získate 1 noc grátis!

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia.

Pobyt na 5 nocí 8 procedúr -  1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik, 1x soľná jaskyňa.

7=6

Vo vybraných termínoch platí na pobyt Chuť Piešťan akcia 7=6, teda pri pobyte na 7 nocí získate 1 noc zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK