Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
GRAND - Slovensko - Západné Slovensko
GRAND
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

Úvod

Piešťany sa právom radia medzi popredné protireumatické kúpele Európy. Pri liečbe sa využíva sírovodíková termálna voda a liečivé sírne bahno. Teplota piešťanských termálnych prameňov je okolo 68°C a vyviera z hĺbky asi 2000 metrov. Kúpeľný ostrov tvorí celý komplex kúpeľných hotelov, ktoré sú umiestnené v kúpeľnom parku. V KH Balnea Esplanade****, Balnea Palace****, Balnea Splendid*** a Balnea Grand*** sa procedúry poskytujú v Balneorehabilitačnom centre, ktoré je chodbou spojené s týmito kúpeľnými hotelmi.

Poloha

Balnea Grand*** je súčasťou hotelového komplexu Balnea Grand Splendid*** v severnej časti Kúpeľného ostrova. Komplex je chodbou spojený so Spoločenským centrom.

Vybavenie

Reštaurácie, kaviarne s letnými terasami, nová indoor golf café (golfové simulátory), nočný bar, vináreň, tri rokovacie miestnosti - Zelený salón (40 miest), Modrý salónik (20 miest), Orange hala (50 miest), vnútorný aj vonkajší bazén s termálnou vodou, ktorý je v prevádzke počas celého roka. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie na nestrážených parkovacích miestach pri kúpeľnom hoteli zdarma alebo v hotelovej garáži za poplatok. Možnosť pobytu s domácim zvieraťom za poplatok 11 €/noc.

Vybavenie izieb

1- alebo 2-lôžkové izby kategórie Standard alebo Komfort (za príplatok), kúpeľňa, balkón, SAT TV, telefón s priamou voľbou, minibar, v izbách kategórie Komfort (za príplatok) navyše trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Apartmány: 2 miestnosti - oddelená spálňa a obývačka , kúpeľňa, WC, SAT TV, trezor, sušič na vlasy a kúpací plášť. Hotel má bezbariérový prístup.

Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výberom z menu. V prípade plnej penzie sa pobyty začínajú večerou a končia obedom.
Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a liečebné procedúry podľa typu pobytu, vstup do fitnes centra, na rehabilitačný chodník a do bazénov.

Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami

Komplexný kúpeľný pobyt

Komplexný kúpeľný pobyt - ubytovanie s plnou penziou, lekár a zdravotné vyšetrenia - (vstupné a výstupné) so zameraním na ochorenia pohybového aparátu a ich komplikácie, návšteva lekára – 1x za týždeň, diagnostika a laboratórne testy na základe predpisu lekára - pre kúpeľné pobyty s minimálnou dĺžkou 13 nocí, lekárska správa na konci pobytu, liečebné procedúry – individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára zahŕňajúci do 24 procedúr za týždeň (7 nocí.) Program taktiež zahŕňa 4x týždenne aktívnu rehabilitáciu ako skupinové cvičenie alebo fitnes tréning s fitnes trénerom. Minimálna dĺžka 7 nocí, odporúčaná dĺžka 2-3 týždne.

Kúpele na skúšku

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia, 3 – 11 procedúr za pobyt. Dĺžka pobytu 2 - 7 nocí.

Pobyt na 2 noci 3 procedúry - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž.

Pobyt na 3 noci 4 procedúry  - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia.

Pobyt na 4 noci 6 procedúr - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 1x severská chôdza/skupinový telocvik.  

Pobyt na 5 nocí 8 procedúr -  1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik, 1x soľná jaskyňa.

Pobyt  na 6 nocí 9 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik.

Pobyt  na 7 nocí 11 procedúr – 1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 3x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 2x severská chôdza/skupinový telocvik.

Liečebný pobyt

Aktívny týždeň "Senior" - ubytovanie s polpenziou, vstupná a výstupná lekárska konzultácia, EKG TEST. Individuálny liečebný program podľa zdravotného stavu hosťa a predpisu lekára, do 12 procedúr pri pobyte na 7 nocí. Program zahŕňa 4x týždenne aktívnu rehabilitáciu ako skupinové cvičenie alebo fitnes tréning s fitnes trénerom. Výber procedúr z nasledovného: individuálny termálny uhličitý kúpeľ, čiastočný bahenný zábal alebo parafango (1x týždenne), parafínový zábal, termálny kúpeľ - zrkadlisko alebo individuálny termálny minerálny kúpeľ, soľná jaskyňa, vírivý kúpeľ, striedavý nožný kúpeľ - šlapačky, klasická masáž čiastočná, suchý uhličitý kúpeľ. Pobyt na 7 nocí.

Regeneračný pobyt

Preventívny kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia, konzlutácia s fitnes trénerom a s diétnou asistentkou, BMI a WHR kontrola, do 15 procedúr za týždeň podľa predpisu lekára (vrátane aktívnej rehabilitácie).  Pobyt na min. 6 nocí.

Iné

 

4=3

Vo vybraných termínoch pri pobyte na 4 noci získate 1 noc grátis!

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia.

Pobyt na 4 noci 6 procedúr - 1x čiastočný bahenný zábal, 1x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 1x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x soľná jaskyňa, 1x severská chôdza/skupinový telocvik.  

5=4

Vo vybraných termínoch pri pobyte na 5 nocí získate 1 noc grátis!

Chuť Piešťan – obľubený kúpeľný pobyt - ubytovanie s polpenziou, lekárska konzultácia.

Pobyt na 5 nocí 8 procedúr -  1x čiastočný bahenný zábal, 2x termálny kúpeľ (zrkadlisko), 2x čiastočná klasická masáž, 1x hydroterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik, 1x soľná jaskyňa.

7=6

Vo vybraných termínoch platí na pobyt Chuť Piešťan akcia 7=6, teda pri pobyte na 7 nocí získate 1 noc zdarma.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.