Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Ibis Al Rigga - Spojené arabské emiráty - Dubaj
Ibis Al Rigga
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha, Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky, Polpenzia, Plná penzia
4750 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: Ibis Al Rigga Hotel
Kategória hotela: **
Poloha

Ibis Al Rigga Hotel sa nachádza v Dubaji, pri Dubai Creek a Al Ghurair Mall, blízko obchodnej štvrti Deira, priamo na Al Rigga Road, kde hostia nájdu mestské podniky, rôzne zábavné a rekreačné miesta. Stanica metra Rigga sa nachádza od hotela len 300 m, vďaka čomu sa hostia hotela rýchlo a jednoducho dostanú nielen na pláž, ale aj do iných častí mesta.

V blízkosti sa nachádzajú: obchodné centrum City Centre Shopping Mall, Gold Souk, obchody so suvenírmi Naïf Road, Al Mamzar Beach a Dubai Creek.

Vzdialený od letiska DXB cca 5 km

Ubytovanie

Ibis Al Rigga Hotel ponúka 280 štandardných izieb. Štandardné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu (sprchovací kút, sušič na vlasy), 220/240V, medzinárodnú priamu telefónnu linku s hlasovou schránkou, individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, požiarny alarm v izbe, TV so satelitným príjmom a vysokorýchlostné pripojenie k internetu (za poplatok). Fajčiarske alebo nefajčiarske izby sú k dispozícii na vyžiadanie. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, služba zobudenia, Wi-Fi v spoločných priestoroch, bezpečnostný trezor na recepcii, čistenie topánok (stroj), požiarne hlásiče, súkromné vnútorné parkovisko s 56 parkovacími miestami.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

Raňajkový bufet 'all you can eat', orientálny výber jedál, neskoré raňajky a občerstvenie počas dňa, 24 hodinový Lounge Bar, ľahké občerstvenie a nápoje v bare Cube Bar, otvorený od obeda do 02:00 ráno.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov, batožina v podpalubí a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná a registrovaná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, miestna taxa 7-20 AED (cca 1,50-4,50 €) osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.