Irene Palace, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Kolymbia, 20.5.2018, Polpenzia
Irene Palace
FM
Termín:
20.5.2018 – 27.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59478335
474 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

Cca 300 m od centra strediska Kolymbia s barmi, tavernami a obchody. Mesto Rhodos cca 25 km (pravidelné spojenie linkovým autobusom, zastávka 150 m od hotela).

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, televízna a spoločenská miestnosť, kaderníctvo a minimarket. V záhrade sa nachádza bazén, jacuzzi, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, bar pri bazéne.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (fén), centrálna klimatizácia (mimo obdobia 1. 6. - 15. 9. za poplatok), telefón, chladnička, TV / sat., Balkón. DRSV / DRPSV: pozri DR / DRP, výhľad na more. DRS: pozri DR, moderné zrenovované izby, len s programom all inclusive.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia programu all inclusive.

Zábava

Hotel organizuje zábavné a športové animačné programy. Pravidelne sa usporadúva grécky večer.

Pláž

Hotel leží priamo pri dlhej písečnooblázkové pláže. Lehátka, slnečníky a osušky za poplatok.

Šport
Zadarmo: fitness, volejbal, futbal a stolný tenis, šípky; pre klientov s all inclusive zadarmo tenis (osvetlenie za poplatok), minigolf. Za poplatok: sauna, biliard, vodné športy na pláži.
Deti

Detský bazén, miniklub a špeciálny animačný program (pre deti 4-12 rokov). Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky (07.00-10.00 hod.) Obed formou bufetu (12.00-14.00 hod.) Večere formou bufetu (18.00-21.00 hod.) Špeciálny detský bufet Zmrzlina pre deti (10.00-17.00 hod.) Nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-23.00 hod.) Káva a ľahké občerstvenie (11.00-12.00 a 15.30-16.30 hod.) Tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, minigolf
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Handicap

3 izby pre handicapovaných klientov (na vyžiadanie).

Internet

Za poplatok: WiFi v lobby a na izbách.

Poznámka

Oficiálne trieda: A (****)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP / DRSV / DRPSV / DRS): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 doslěpý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 15 rokov
Informácie o lete
Odlet: 20. 5. 4:45
Návrat: 27. 5. 11:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK