Jozo, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baška Voda, 16.6.2018, Polpenzia
Jozo
LM
Typ
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60216313
287 € od 151 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha
- pláž 450 m
- centrum 10-15min chôdze
Popis
Penzión sa z roka na rok stáva obľúbenejším a čoraz viac vyhľadávaným ubytovaním našich klientov, ktorých tu očakáva príjemný a pohostinný majiteľ. Penzión prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, ponuka ubytovania v izbách sa rozšírila o ubytovanie v štúdiách a v apartmáne s možnosťou samostatnej prípravy jedál. Izby sú orientované na morskú stranu, štúdia a apartmán na prekrásne pohorie Biokovo. Pri penzióne sa nachádza priestranné parkovisko, parkovanie je zdarma.
Ubytovanie
- 2 - lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky /rozťahovacie kreslo/, sprcha, WC, balkón, TV, chladnička
- 2 - lôžkové štúdiá s možnosťou 1 prístelky /rozťahovacie kreslo/ vybavené kuch. kútom /zákl. riad, chladnička, dvojplatnička /, sprcha, WC, balkón, TV
- 4 - lôžkový apartmán - 2 samostatné izby - 2-lôžková spálňa a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom, kuch. kút /zákl. riad, chladnička, dvojplatnička/, kúpelňa, WC, balkón, TV
Vybavenie
- pre klientov ubytovaných v izbách je na chodbe spoločná chladnička a rýchlovarná kanvica
- k dispozícii sú štúdiá a apartmán
- parkovisko zdarma
- WIFI pripojenie zdarma, TV
Stravovanie
1/ slovensko - chorvátska kuchyňa - jedlá pripravované z chorvátskych surovín sa podávajú v centrálnej reštaurácii penziónu Palma formou polpenzie /samoobsluha/:
- raňajky: formou bufetu
- večera: polievka, možnosť výberu z 2 -3 jedál objednávkou deň vopred, 2 dcl nápoj, dezert
2/ chorvátska kuchyňa - /za príplatok v blízkej reštaurácii/ formou polpenzie:
- raňajky formou bufetu
- večera servírovaná s obsluhou, výber z 2 - 3 druhov jedál, dezert, nápoj
3/ stravovanie vlastné
Upratovanie
- na začiatku a na konci pobytu
Šport, zábava
- široké možnosti vodných športov /parasailing, požičiavanie vodných skútrov a bicyklov, plavba na banáne, poloponorka/
- atrakcie pre deti - detské ihrisko, trampolíny, nafukovacie hrady
- pravidelné kultúrne podujatia, sprievodné akcie, tanečné a spevácke vystúpenia, diskotéky na pláži, Dalmatínsky a Rybársky večer so živou hudbou a ochutnávkou miestnych špecialít
Klubový program
- welcome drink, požičiavanie športových potrieb, spoločenských hier
- detský miniklub, požičiavanie detských bicyklov a kolobežiek
- Chorvátsky večer - ochutnávka chorvátskych nápojov, animačný program, súťaže, hry
Pláž
- okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, z časti obklopená píniovými stromami
- na pláži sú sprchy, možnosť požičať si ležadlá a slnečníky za poplatok
Názor CK
Penzión vhodný pre rodiny s deťmi ako aj pre väčšie kolektívy a skupiny.
Program zájazdu
Chorvátsko - FAKULTATÍVNE VÝLETY

Dubrovník - 42 €/os.
Výlet do južnej Dalmácie, mesta nazývaného ,,perlou Jadranu .V doprovode sprievodcu spoznáte kultúrno-historické a prírodné dedičstvo mesta Dubrovník zapísaného do zoznamu UNESCO.

Dalmatínsky večer - 13 €/os.
Posedenie na dalmatínskej konobe, kde ochutnáte špeciality chorvátskej kuchyne- peka, pečená ryba, domáci chlieb, šalát, domáce víno a rakija. Večer určite spríjemní aj živá hudba a rezké dalmatínske piesne.

Kornaki
Súostrovie zahŕňa 140 ostrovov, ostrovčekov a podmorský ekosystém. V tomto súostroví sa môžete plaviť labyrintom ostrovov, pri potápaní objavovať fantastický podmorský svet, či prejsť niektoré z ostrovov a užívať si prírodné krásy, mimoriadnu faunu a flóru.

Split - 28 €/os.
Výlet do hlavného strediska strednej Dalmácie.Rímsky cár Dioklecián si práve tu postavil svoj palác a nachádza sa tu aj najmešia ulica na svete - ,,Nechaj ma prejsť .

Ostrov Brač - 26-31 €/os., dieťa do 12r. - 13-16 €, dieťa do 6r. gratis
Ostrov Brač je najväčší ostrov v Dalmácií a tretí najväčší na Jadrane. Je známy vďaka svojim ,,Bračským kameňom ,ktorý bol okrem iných slávnych budov použitý aj na stavbu Bieleho domu vo Washingtone. Najznámejším strediskom na ostrove je Bol- so svojou preslávenou pieskovou plážou,,Zlatni Rat . Ďalšie vyhľadávané strediská sú Pučišča, Postira, Supetar a Povlja.Na ostov Brač môžete ísť v rámci poldenného výletu alebo ako celodenný výlet spojený s ostrovom Hvar.

Výlety loďou - 26-31 €/os., dieťa do 12r. - 13-16 €, dieťa do 6r. gratis
Celodenné alebo poldenné výlety na okolité ostrovy Hvar a Brač, alebo kombinácia oboch ostrovov. Počas plavby sa podávajú grilované ryby, alebo mäso, šalát, víno a rakija.Návšteva Jelsa, Povlja, Bol - kúpanie na najkrajšej pláži Jadranského mora - ,,Zlatní Rat .

Rafting na Cetine - 28 €/os., dieťa do 12r - 17 €
Divoká plavba kaňonom rieky, odporúčaná pre odvážnych milovníkov adrenalínu sa začína po inštruktáži v doprovode sprievodcu. Po skončení plavby možnosť posedenia v prekrásnom prostredí dubového hája Radmanovských Mlyniciach a zakúpenia si obeda a občerstvenia.

Pohorie Biokovo
Výlet zabezpečený mikrobusom, počas jazdy sa ponúka prehliadka nádhernej prírodnej scenérie spojenej s výstupom až na najvyšší vrch Svätý Jure 1 762m, kde pri dobrej viditeľnosti máte možnosť vidieť krásnu panorámu Bosny a Hercegoviny, Talianska a ostrovov Brač a Hvar. Biokovo je najvýznamnejšie pohorie Dinárskych vrchov.

Národný park - Krka
Krasový fenomén, rieka Krka je jednou z najznámejších v Chorvátsku, po väčšine svojho toku prechádza kaňonom. Nachádza sa na nej mnoho vodopádov a niekoľko jazier. Medzi najkrajšími vodopádmi ROŠKI SLAP a SKRADINSKI BUK leží františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Plitvické jazerá
Najkrajší a najznámejší Národný park Chorvátska - 18 rôzne veľkých jazier leží v nerovnakej nadmorskej výške s celkovým rozdielom 156 m v dĺžke takmer 8 km. Pri Proščanskom jazere začína nepretržitá reťaz vodopádov a kaskád, ktorými padá hučiaca voda do ďalšieho jazera, na konci ktorých sa nachádza jeden z najkrajších úsekov parku.

Medžugorje - 28 €/os.
Celodenný autobusový výlet na známe pútnické miesto preslávené zjaveniami Panny Márie. Duchovný zážitok umocní aj zastávka pri meste Makarska vo Veprici - ,,malé Lurdy - miesto zjavenia Panny Márie. V Medžugorí je možnosť zúčastniť sa na bohoslužbách aj v slovenskom jazyku a navštíviť miesta zjavenia.

* ceny sú z r.2016
Zľavy
zľava - bez stravy 50 EUR
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK