Klas Dom, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Mahmutlar, 13.6.2018, All inclusive
Klas Dom
LM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60005220
422,30 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: KLAS DOM HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 138 km

Najbližšie mesto (km): Mahmutlar (2 km)

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Popis
Tento príjemný hotel s milým personálom ponúka počas pobytu množstvo športových a spoločenských zážitkov. Jeho prednosťami sú dobrá strava, útulné izby, výborná poloha a výhodné nákupné možnosti. V blízkosti sa nachádza pláž s tyrkysovým morom, ktoré zabezpečí skutočnú dovolenkovú atmosféru. Tím skúsených animátorov pomôže zabudnúť na každodenné starosti pri zábavnom programe s tanečnými prvkami. Deti zas ocenia tobogány alebo miniklub s ihriskom, kde sa môžu dosýta vyšantiť a spoznať nových kamarátov.
Poloha
Hotel sa nachádza v stredisku Mahmutlar, od centra Alanye je vzdialený 14 km, od medzinárodného letiska v Antalyi 138 km.  Presun na hotel môže trvať aj 4 h vzhľadom na premávku a zastávky ostatných cestujúcich na hoteloch počas transferu.
Vybavenie izieb
Všetky štandardné izby sú vybavené balkónom, telefónom v izbe aj v kúpeľni, minibarom, trezorom, AC, SAT-TV, kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a fénom. Hotel disponuje aj izbami pre hendikepovaných klientov.
Pláž
Piesočnato-kamenistá pláž je dlhá 100 m, leží 50 m od hotela cez miestnu komunikáciu. Z hotelovej záhrady k nej vedie podchod. Ležadlá, slnečníky a matrace pri bazéne a na pláži sú bez poplatku, osušky sú za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, kde môžete ochutnať typické turecké špeciality, ďalej 5 barov (Lobby Bar, Beach Bar, Pool Bar, Záhradný Bar pri Aquaparku, Disco Bar).
Pre deti
Animácie  pre deti, detské ihrisko, detský bazén s 3 toboganmi, mini klub a za poplatok videohry.  
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, stolný tenis. Spoplatňujú biliard, play station, vodné športy na pláži a internetovú kaviareň.
Wellness
Za poplatok je hammam, masáže, vírivka, sauna, kaderníctvo.
Koncept
Zahrnuté sú raňajky, obedy, občerstvenie počas dňa a večere podávané formou bufetových stolov. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zdarma. Dovážané nápoje, koktaily a zmrzlina sú za poplatok. Hotel nie je povinný poskytnúť stravu mimo vyhradeného času na stravovanie. Rozsah a kvalita stravovania závisí od triedy, kategórie, veľkosti a ceny ubytovacieho zariadenia, ako aj miestnych tradícií a zvyklostí.
Web
Bližšie informácie na: www.klashotels.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK