Kleopatra Arsi , Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.6.2018, All inclusive
Kleopatra Arsi
LM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59914887
399,30 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi

Názov zájazdu podľa organizátora: KLEOPATRA ARSI HOTEL EU (EX KLEOPATRA INN)
Kategória hotela: ***+
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 125 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 1 km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 80 m
Popis
Kleopatra Arsi je mestský hotel vhodný pre menej náročnú klientelu. Má dobrú dostupnosť do centra Alanye. Hotel pozostáva z jednej hlavnej budovy, má 73 izieb. Hlavná budova disponuje vstupnou halou s 24 hodinovou recepciou, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti. Hostia majú k dispozícii tiež reštauráciu, bar pri bazéne, trezor na recepcii (za poplatok), výťah, televíznu miestnosť, hammam, poštu, lekára, nákupné možnosti, práčovňu, šípky, stolný tenis.
Poloha
Hotel sa nachádza 125 km od medzinárodného letiska  v Antalyi, iba 1 km od centra mesta.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (za poplatok), wifi, telefónom, balkónom, kúpeľňou so sprchou a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato-kamienková pláž sa nachádza iba 80 m od hotela. Ležadlá , slnečníky a matrace sú pri bazéne poskytované bez poplatku a na pláži za poplatok.
Strava
2 hlavné reštaurácie z toho jedna vo vnútri s kapacitou 100 miest a vonkajšia s kapacitou 150 miest ponúkajú jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Hostia môžu využiť aj bar pri bazéne.
Pre deti
Deti majú k dispozícii detský bazén.
Šport a zábava
Bez poplatku využite animácie,stolný tenis, šípky, plážový volejbal, TV kútik. Vodné športy sú za poplatok.
Wellness
Služby Wellness centra sú za poplatok - sauna, turecký kúpeľ, masáže
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, večeru a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, lokálne alkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, importované nápoje, mini bar, zmrzlina, turecká káva, kokteily a nápoje vo fľašiach sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.
Web
Bližšie informácie na: www.arsihotels.com

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK