Krizantem, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 6.6.2018, All inclusive
Krizantem
FM
Termín:
6.6.2018 – 13.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59076155
436,62 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: KRIZANTEM HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 135 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (3 km)

Typ pláže: Piečnato- kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Popis
Obľúbený štvorhviezdičkový hotel nachádzajúci sa priamo na pláži ponúka svojim hosťom ubytovanie v 214 izbách. K dispozícii je 24 hodinová recepcia, wifi v lobby zdarma, kaderníctvo, TV kútik, lekár, 3 bazény, šmykľavka a SPA centrum. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel je od rušného centra Alanye vzdialený 3 km, od medzinárodného letiska v Antalyi ho delí 135 km. Nákupné možnosti sa nachádzajú blízko hotela. 

    
Vybavenie izieb
Všetky štandardné izby sú vybavené balkónom, telefónom, minibarom, trezorom (za popaltok), klimatizáciou, minibarom, SAT-TV, kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

    
Pláž
Piesočnato-kamenistá pláž leží 50 m od hotela cez miestnu komunikáciu. Ležadlá, slnečníky a matrace sú pri bazéne a na pláži bez poplatku, osušky sú za poplatok. 
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia ponúkajúca jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne, a´la carte reštaurácia (za poplatok), 4 bary (Lobby bar, Beach bar, Pool bar, Snack bar).
Pre deti
Najmenších čaká Mini klub, detské bazény, detské ihrisko, k dispozícii je aj detská postieľka. Opatrovanie detí je za poplatok.
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využiť denné a večerné animácie, plážový volejbal, bocciu, šípky alebo fitness centrum. Spoplatnený je biliard a vodné športy na pláži.
Wellness
Za poplatok je hammam, masáže a sauna.
Koncept
Hotel ponúka koncept All Inclusive. Zahrnuté sú raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou otvoreného bufetu. Počas dňa sa podáva občerstvenie, káva, čaj, zákusky, zmrzlina a polnočná polievka. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zdarma. Dovážané nápoje sú spoplatnené. Presný rozpis služieb dotanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: http://www.krizantemhotel.com/
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK