LISABON letecký poznávací zájazd, Portugalsko, Lisabon, 10.4.2018, Raňajky

LISABON letecký poznávací zájazd

LISABON letecký poznávací zájazd
FM
Termín:
10.4.2018 – 14.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59665985
525,75 € Konečná cena

Názov zájazdu:: LISABON, Sintra, Estoril, Cabo da Roca letecký poznávací zájazd
Popis hotela
Program zájazdu:
1.deň - 10.04.2018
Odlet z Budapešti priamou linkou do Lisabonu. Lisabon, hlavné mesto Portugalska na konci západnej kontinentálnej Európy a na začiatku Atlantického oceánu. Mesto z dávnych dôb námorných objaviteľov, ktoré je plné nádherných pamiatok. Po prílete Vás na letisku privíta slovensky hovoriaci sprievodca. Nasleduje presun do hotela, ubytovanie sa a individuálne voľno.
2.deň - 11.04.2018
Po raňajkách stretnutie so sprievodkyňou. Poldenná prehliadka centra mesta peši alebo mestskou dopravou. Poznávanie starobylých uličiek najstaršej štvrte mesta Alfami (hrad sv. Juraja, katedrála), Placa de Comercio, veža Santa Justa kam vedie železný výťah. Navštívime aj historickú štvrť Baixa tzv. dolné mesto postavené koncom 18. storočia po ničivom zemetrasení v roku 1755 a štvrť Rossio. V popoludňajších hodinách individuálne voľno.
3.deň - 12.04.2018
Po raňajkách odchod na celodenný výlet do okolia Lisabonu. Navštívime jedno z najromantickejších miest krajiny, mesto Sintra. Pohorie Serra da Sintra skrýva veľa architektonických tajomstiev, my si vyberieme výnimočný kráľovský palác Palacio da Pena, prehliadka historického centra Sintry. Prehliadka bude pokračovať zastávkou na 140 m vysokom útese Cabo da Roca, najzápadnejšieho miesta európskeho kontinentu. Pokračovanie do miest, ktoré domáci nazývajú aj „lisabonská riviéra“ letoviská Cascais a Estoril. Podvečer návrat do hotela, individuálne voľno.
4.deň - 13.04.2018
Po raňajkách stretnutie so sprievodkyňou. Poldenná prehliadka starobylej časti Lisabonu – Belém s kláštorom sv.Gerónyma, veže Torre de Belém a maurskej pevnosti Casstello de Sao Jorge. Popoludní možnosť výletu fakultatívne (nie je zahrnuté v cene) do Fátimy – najvýznamnejšieho pútnického miesta krajiny. V neskorých večerných hodinách presun na letisko.

5.deň - 14.04.2018

Odlet priamou linkou z Lisabonu do Budapešti. Prílet do Budapešti v skorých ranných hodinách.


Zmena programu v prípade zmeny času letov, nepriaznivého počasia a iné vyhradená. Zmena poradia dní v programe podľa aktuálnych podmienok vyhradená.
Základná cena zahŕňa
- 3x ubytovanie s raňajkami v 2* hoteli,
- letenku na trase Budapešť - Lisabon - Budapešť,
- 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks / 20 kg do batožinového priestoru),
- transfer z letiska s miestnym slovensky hovoriacim sprievodcom,
- celodenný výlet do okolia Lisabonu na trase Sintra - Cabo da Roca - Cascais,
- sprievodcu podľa programu,
- program (bez vstupov),
- zákonné poistenie insolventnosti a DPH.
Základná cena nezahŕňa
- servisný poplatok (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy)  129 €,
- nepovinný transfer Košice - letisko v Budapešti - Košice 70 €, 
- cestovné poistenie UNION,
- pobytovú taxu, 
- vstupy počas programu a presuny MHD
- fakultatívny výlet do Fatimy
- príplatok za jednoposteľovú izbu 115 €

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK