Ljubič, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Tučepi, 16.6.2018, Polpenzia
Ljubič
LM
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60216363
302 € od 200,50 € Konečná cena

Poloha
Penzion sa nachádza cca 80 m od pláže pod hlavnou komunikáciou , v blízkosti pobrežnej promenády.
Pláž
Kamienková pláž, lemovaná borovicovým porastom , s pozvoľným vstupom do mora.
Ubytovanie
Penzión má 2-3-4-lôžkové izby. Každá izba má kúpeľňu a WC, balkón/ terasu. Niektoré izby majú klimatizáciu za poplatok a sú orientované na morskú stranu alebo pohorie Biokovo. V objekte je bezplatné Wi- Fi.
Stravovanie
1/ slovensko - chorvátska kuchyňa - jedlá podávané z chorvátskych surovín sa podávajú vreštaurácii blízkeho penzionu TRENK I. formou polpenzie (samoobsluha)
-raňajky: formou bufetu
- večera: polievka, možnosť výberu z 2 - 3 jedál objednávkou deň vopred.
- 2 dlc nápoj, dezert
2/ vlastné
Názor CK
Výhodou tohto penzionu je poloha blízko k pláži, vhodný pre všetky vekové kategorie klientov aj pre rodiny s deťmi.
Zľavy
zľava - bez stravy 50 EUR

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK