Ljubič, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Tučepi, 8.9.2018, Polpenzia
Ljubič
LM
Termín:
8.9.2018 – 15.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60216375
292 € od 222 € Konečná cena

Poloha
Penzion sa nachádza cca 80 m od pláže pod hlavnou komunikáciou , v blízkosti pobrežnej promenády.
Pláž
Kamienková pláž, lemovaná borovicovým porastom , s pozvoľným vstupom do mora.
Ubytovanie
Penzión má 2-3-4-lôžkové izby. Každá izba má kúpeľňu a WC, balkón/ terasu. Niektoré izby majú klimatizáciu za poplatok a sú orientované na morskú stranu alebo pohorie Biokovo. V objekte je bezplatné Wi- Fi.
Stravovanie
1/ slovensko - chorvátska kuchyňa - jedlá podávané z chorvátskych surovín sa podávajú vreštaurácii blízkeho penzionu TRENK I. formou polpenzie (samoobsluha)
-raňajky: formou bufetu
- večera: polievka, možnosť výberu z 2 - 3 jedál objednávkou deň vopred.
- 2 dlc nápoj, dezert
2/ vlastné
Názor CK
Výhodou tohto penzionu je poloha blízko k pláži, vhodný pre všetky vekové kategorie klientov aj pre rodiny s deťmi.
Zľavy
zľava - bez stravy 50 EUR

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK