Lozič, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Baška Voda, 16.6.2018, Polpenzia
Lozič
LM
Typ
Termín:
16.6.2018 – 23.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60216414
312 € od 207 € Konečná cena

Poloha
- 350 m od krásnej okruhliakovej pláže a centra letoviska
Popis
Penzión je vyhľadávaný klientmi, ktorí preferujú apartmánové ubytovanie s možnosťou varenia. Apartmány sú vybavené moderným nábytkom. Vhodné aj pre náročnejších klientov. Pri penzióne je parkovanie zdarma.
Ubytovanie
- APT 1/ 4 +1 - apartmán na prízemí penziónu pozostáva z 2x 2-lôžkovej spálne, obývacej izby s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, komplet zariadenej kuchyne -/ nová moderná/ chladnička, SAT/TV, sprcha, WC, terasa, klimatizácia
- APT 1/ 4 + 1 - apartmán na 1. poschodí pozostáva z 2 samostatných 2-lôžkových spální, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 1 osobu /dieťa/, komplet zariadeným kuchynským kútom, chladničkou, SAT/TV, 2x sprcha, WC, balkón, klimatizácia
- APT 1/ 4 + 1 - apartmán na 2. poschodí penziónu s výhľadom na more pozostáva z dvoch 2-lôžkových spální, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom pre 1 osobu a komplet zariadeným kuchynským kútom, chladničkou, SAT/TV, sprcha, WC, balkón, klimatizácia
- štúdio 1/ 3 +1 - mezonetové štúdio na 2. poschodí s výhľadom na more, 3-lôžková spálňa
na poschodí, kuch. kút vybavený zákl. riadom, chladničkou, rozťahovacím gaučom
/1 dospelá osoba alebo 2 deti/, TV, sprcha, WC, klimatizácia
Upratovanie
- na začiatku a na konci pobytu
Stravovanie
1/ slovensko - chorvátska kuchyňa - jedlá pripravované z chorvátskych surovín sa podávajú v centrálnej reštaurácii penziónu Palma formou polpenzie /samoobsluha /:
- raňajky: formou bufetu
- večera: polievka, možnosť výberu z 2 -3 jedál objednávkou deň vopred, 2 dcl nápoj, dezert
2/ chorvátska kuchyňa - /za príplatok v blízkej reštaurácii/ formou polpenzie:
- raňajky formou bufetu
- večera servírovaná s obsluhou, výber z 2 - 3 druhov jedál, dezert, nápoj
3/ stravovanie vlastné
Šport, zábava
- široké možnosti vodných športov / parasailing, požičiavanie vodných skútrov a bicyklov, plavba na banáne, poloponorka/
- atrakcie pre deti - detské ihrisko, trampolíny, nafukovacie hrady
- pravidelné kultúrne podujatia, sprievodné akcie, tanečné a spevácke vystúpenia, diskotéky na pláži, Dalmatínsky a Rybársky večer so živou hudbou a ochutnávkou miestnych špecialít
Klubový program
- welcome drink, požičiavanie športových potrieb, spoločenských hier
- detský miniklub, požičiavanie detských bicyklov a kolobežiek
- Chorvátsky večer - ochutnávka chorvátskych nápojov, animačný program, súťaže, hry
Pláž
- okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora, sčasti obklopená píniovými stromami
- na pláži sú sprchy, požičovne slnečníkov a lehátok /za poplatok/
Názor CK
Moderné apartmány vhodné pre rodiny s deťmi, spĺňajú nároky aj náročnejších klientov.
Program zájazdu
Chorvátsko - FAKULTATÍVNE VÝLETY

Dubrovník - 42 €/os.
Výlet do južnej Dalmácie, mesta nazývaného ,,perlou Jadranu .V doprovode sprievodcu spoznáte kultúrno-historické a prírodné dedičstvo mesta Dubrovník zapísaného do zoznamu UNESCO.

Dalmatínsky večer - 13 €/os.
Posedenie na dalmatínskej konobe, kde ochutnáte špeciality chorvátskej kuchyne- peka, pečená ryba, domáci chlieb, šalát, domáce víno a rakija. Večer určite spríjemní aj živá hudba a rezké dalmatínske piesne.

Kornaki
Súostrovie zahŕňa 140 ostrovov, ostrovčekov a podmorský ekosystém. V tomto súostroví sa môžete plaviť labyrintom ostrovov, pri potápaní objavovať fantastický podmorský svet, či prejsť niektoré z ostrovov a užívať si prírodné krásy, mimoriadnu faunu a flóru.

Split - 28 €/os.
Výlet do hlavného strediska strednej Dalmácie.Rímsky cár Dioklecián si práve tu postavil svoj palác a nachádza sa tu aj najmešia ulica na svete - ,,Nechaj ma prejsť .

Ostrov Brač - 26-31 €/os., dieťa do 12r. - 13-16 €, dieťa do 6r. gratis
Ostrov Brač je najväčší ostrov v Dalmácií a tretí najväčší na Jadrane. Je známy vďaka svojim ,,Bračským kameňom ,ktorý bol okrem iných slávnych budov použitý aj na stavbu Bieleho domu vo Washingtone. Najznámejším strediskom na ostrove je Bol- so svojou preslávenou pieskovou plážou,,Zlatni Rat . Ďalšie vyhľadávané strediská sú Pučišča, Postira, Supetar a Povlja.Na ostov Brač môžete ísť v rámci poldenného výletu alebo ako celodenný výlet spojený s ostrovom Hvar.

Výlety loďou 26-31 €/os., dieťa do 12r. - 13-16 €, dieťa do 6r. gratis
Celodenné alebo poldenné výlety na okolité ostrovy Hvar a Brač, alebo kombinácia oboch ostrovov. Počas plavby sa podávajú grilované ryby, alebo mäso, šalát, víno a rakija.Návšteva Jelsa, Povlja, Bol - kúpanie na najkrajšej pláži Jadranského mora - ,,Zlatní Rat .

Rafting na Cetine - 28 €/os., dieťa do 12r. 17 €
Divoká plavba kaňonom rieky, odporúčaná pre odvážnych milovníkov adrenalínu sa začína po inštruktáži v doprovode sprievodcu. Po skončení plavby možnosť posedenia v prekrásnom prostredí dubového hája Radmanovských Mlyniciach a zakúpenia si obeda a občerstvenia.

Pohorie Biokovo
Výlet zabezpečený mikrobusom, počas jazdy sa ponúka prehliadka nádhernej prírodnej scenérie spojenej s výstupom až na najvyšší vrch Svätý Jure 1 762m, kde pri dobrej viditeľnosti máte možnosť vidieť krásnu panorámu Bosny a Hercegoviny, Talianska a ostrovov Brač a Hvar. Biokovo je najvýznamnejšie pohorie Dinárskych vrchov.

Národný park - Krka
Krasový fenomén, rieka Krka je jednou z najznámejších v Chorvátsku, po väčšine svojho toku prechádza kaňonom. Nachádza sa na nej mnoho vodopádov a niekoľko jazier. Medzi najkrajšími vodopádmi ROŠKI SLAP a SKRADINSKI BUK leží františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Plitvické jazerá
Najkrajší a najznámejší Národný park Chorvátska - 18 rôzne veľkých jazier leží v nerovnakej nadmorskej výške s celkovým rozdielom 156 m v dĺžke takmer 8 km. Pri Proščanskom jazere začína nepretržitá reťaz vodopádov a kaskád, ktorými padá hučiaca voda do ďalšieho jazera, na konci ktorých sa nachádza jeden z najkrajších úsekov parku.

Medžugorje - 28 €/os.
Celodenný autobusový výlet na známe pútnické miesto preslávené zjaveniami Panny Márie. Duchovný zážitok umocní aj zastávka pri meste Makarska vo Veprici - ,,malé Lurdy - miesto zjavenia Panny Márie. V Medžugorí je možnosť zúčastniť sa na bohoslužbách aj v slovenskom jazyku a navštíviť miesta zjavenia.
Vybavenie
- klimatizované apartmány a štúdio (klimatizácia v cene!)
- SAT/ TV
- parkovanie zdarma
Zľavy
zľava - bez stravy 50 EUR

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK