Lymberia, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 20.5.2018, All inclusive
Lymberia
FM
Termín:
20.5.2018 – 27.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58947060
465 € Konečná cena
600 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity

Poloha

V pokojnej časti letoviska Faliraki cca 800 m od centra strediska s mnohými barmi, tavernami a obchody. V blízkosti hotela je zastávka linkového autobusu.

Vybavenie

Recepcia, veľkoplošná TV / sat. v café bare, reštaurácie. Vonku bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma, bar pri bazéne.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia (1. 7. - 15. 9., v určených hodinách), TV / sat., Chladnička, telefón, rádio, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

V centre strediska Faliraki mnoho barov, obchodov a taverien. Animačný tím. Aquapark cca 3 km. Golfové ihrisko v Afandou cca 3 km.

Pláž

Piesočná pláž je vzdialená cca 600 metrov, lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport

Zadarmo: tenisový kurt, stolný tenis.

Deti

Oddelená časť bazénu pre deti, miniklub. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky formou bufetu (07.30-10.00 hod.) Obed formou bufetu (12.30-14.00 hod.) Večere formou bufetu (19.00-21.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30-23.00 hod.) Ľahké občerstvenie počas dňa (pizza, sendvič, zmrzlina)
Platobné karty

VISA, MC.

Odkaz
Http://www.lymberia.gr/
Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiálne trieda: B (***)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 14 rokov
Informácie o lete
Odlet: 20. 5. 4:45
Návrat: 27. 5. 11:20
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK