Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Minerál - Slovensko - Stredné Slovensko
Minerál
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia, Plná penzia

Úvod

Dudince patria k najobľúbenejším slovenským kúpeľným mestečkám, kde okrem unikátnej vody nájdete aj pokoj, pohodu a vďaka krásnej okolitej prírode aj čisté životné prostredie. Liečia sa tu choroby pohybového aparátu, neurologické ochorenia, srdcovo-cievne ochorenia. Tunajšia prírodná minerálna voda, vyvierajúca z niekoľkých prameňov, je vďaka svojmu zloženiu považovaná za druhú najkvalitnejšiu vodu svojho druhu v Európe. V Dudinciach sa nachádza aj nové termálne kúpalisko Dudinka s rekreačným bazénom, minerálnym bazénom, bazénom s vodnými atrakciami a detským bazénom.

Poloha

Moderný, rekonštruovaný hotel Minerál je situovaný v centre mesta Dudince, v tesnej blízkosti kúpeľného areálu.

V skratke o hoteli

Moderný štvorhviezdičkový hotel Minerál je súčasťou kúpeľov Dudince, asi 450 m od hotela Rubín, kde sa poskytuje väčšina liečebných procedúr. Priamo v hoteli sa poskytujú vybrané procedúry ako vodoliečba, fyzikálna liečba a liečebné a relaxačné masáže. Je skvelou alternatívou na wellness a relaxačné pobyty.

Vybavenie

Reštaurácia, lobby bar, nočný bar, letná terasa, wellness - suchá a parná sauna, ochladzovací bazén, masáže, jacuzzi, konferenčné miestnosti. Parkovanie pri hoteli zdarma.

Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu + šalátový bufet.
Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry za pobyt. Dieťa do 4 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa
Povinný doplatok: Miestny poplatok (platí sa na mieste).
Ubytovanie

Jedno- a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušič na vlasy, klimatizácia, SAT LCD TV, pay TV, telefón, pripojenie na internet zdarma, minibar, trezor a uzamykací kartový systém. 2-lôžkové apartmány (spálňa + obývacia izba), kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, sušič na vlasy, samostatne oddelené WC, klimatizácia, SAT LCD TV, pay TV, telefón, pripojenie na internet zdarma, minibar, trezor, uzamykací kartový systém, balkón. V apartmáne Residence súkromné wellness - jacuzzi, fínska sauna, odpočiváreň, sprchy, toalety. Všetky izby ako aj ostatné priestory hotela sú nefajčiarske (okrem nočného baru).

Ochutnávka wellness

Lenivý víkend - ubytovanie s polpenziou, denné leňošenie v relaxačnom bazéne Wellnea, vstup na vonkajší bazén Rubín (v čase prevádzky), bonus: 2x1 hod. vstup do hotelového wellness, 1x za pobyt 20 min. vstup do minerálneho bazéna. Pobyt na 2 noci. Nástup na pobyt v piatok večerou a ukončenie v nedeľu raňajkami. Pobyt možné absolvovať aj počas týždňa.

Komplexný kúpeľný pobyt

Medical GOLD – plná penzia, povinná lekárska konzultácia, priemerne 3 procedúry denne (okrem nedele), denne vírivý relaxačný bazén Wellnea (celoročne) a vonkajší bazén Rubín (v čase prevádzky). Pobyt na min. 4 noci.

Kúpele na skúšku

Predĺžený liečebný víkend Medical Mini - plná penzia, povinná lekárska konzultácia, 7 liečebných procedúr za pobyt, denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea a vonkajšieho bazéna Rubín. Pobyt na 3 noci nedeľa - štvrtok.

Liečebný pobyt

Medical SILVER – ubytovanie, polpenzia (obed alebo večera), povinná lekárska konzultácia, podľa potreby kontrolná lekárska konzultácia, záverečnú lek. konzultáciu a záverečnú lek. správu - v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí, ak je potrebné EKG vyšetrenie, priemerne 2 procedúry denne (okrem nedele), denne vírivý relaxačný bazén Wellnea vonkajšieho bazéna Rubín počas prevádzky. Pobyt na minimálne 4 noci. 

Relax a oddych

Kúpeľná dovolenka - ubytovanie s polpenziou alebo plnou penziou, 1 liečebná procedúra denne (okrem nedele), denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne), denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (máj - sept.), denne 1 hod. vstup do hotelového wellness. Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Pobyt na minimálne 2 noci.

Aktívny wellness

Aktívny víkend - plná penzia, služby Sport centra v LD Rubín: 1x 1 hod. bowling, 1x 1 hod. stolný tenis, 1x 1 hod. biliard, individuálne cvičenie, 2x 1 hod. vstup do hotelového wellness, denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea, vstup na vonakjší bazén Rubín (počas prevádzky), bonus: 1x za pobyt 20 min. vstup do minerálneho bazéna. Pobyt na 2 noci s nástupom v piatok večerou, príp. po dohode aj počas týždňa.

Veľká Noc

Veľkonočný kúpeľný pobyt - plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet), 6 procedúr za pobyt (2x klasická masáž čiastočná, 1x kyslíková terapia - oxymat, 1x perličkový kúpeľ, 1x parafín, 1x minerálny bazén) - v prípade záujmu klienta je možná lekárska konzultácia, denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v LD Rubín, 2x za pobyt 1-hodinová návšteva hotelového wellness s využitím jacuzzi, suchej a parnej sauny, sprchy s karibskou búrkou, ochladzovacieho bazéna a oddychovej zóny, denne vstup do vonkajšieho bazéna Rubín (v prevádzke v prípade priaznivého počasia).

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.