Na skok do Izraela, Izrael, 22.11.2018, Polpenzia
Na skok do Izraela
Termín:
22.11.2018 – 26.11.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:5 dní / nocí
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60250493
od 777 € Konečná cena

Popis


Odlet do Tel Avivu. Po prílete ako prvé navštívime malebné mestečko JAFFA, ktoré je jedno z najstarších prístavných miest sveta. Pokračovanie do HAIFY, kde je krásna vyhliadka na prístav a Bahaiské záhrady, ktoré sú zapísané na zozname UNESCO. Transfer autobusom na miesto ubytovania. Večera a nocľah.

Po raňajkách návšteva oblasti Galilejského jazera a jeho biblických miest. Plavba loďou po Genezaretskom jazere. Kostol na hore Blahoslavenstiev (Ježišove kázanie na hore), KAFARNAUM/CAPERNAUM, ktorému sa tiež hovorí Ježišovo mesto a kde môžeme vidieť pozoruhodnú synagógu a dom sv. Petra, TABGHA - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb, miesto Primátu sv. Petra. V NAZARETE na nás čaká prehliadka Baziliky Zvestovania a Kostola sv. Jozefa. Večera a nocľah.

Prehliadka JERUZALEMA - staré mesto, Krížová cesta – Via Dolorosa, Múr nárekov, hora Cion, Olivova hora, Getsemanská záhrada, hrob kráľa Dávida, Bazilika Božieho hrobu na Kalvárii - Golgote. Popoludní návšteva BETLEHEMU – Baziliky Narodenia Ježiša Krista.

Prechod Júdskou púšťou k MASADE, lanovkou sa vyvezieme na jedno z najzaujímavejších historických miest Izraela. Návšteva výrobcu kozmetiky z Mŕtveho mora. Na ceste späť zastávka pri MŔTVOM MORI s možnosťou kúpania. Popoludní prehliadka BETÁNIE - kde sa nachádza Lazarov hrob, známy z Biblie. Večera a nocľah.

V závislosti od hodiny odletu možnosť návštevy Múzea holocaustu YAD VASHEM v Tel Avive.  Odlet do Viedne s možným následným transferom do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK