Parigata Resort & Spa, Indonézia, Bali, Sanur, 31.5.2018, Raňajky

Parigata Resort & Spa starstarstar

Parigata Resort & Spa
LM
Termín:
31.5.2018 – 10.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:11 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:63109507
od 845 € Konečná cena
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Poloha

Malý hotel, skladajúci sa z troch jednotlivých častí, s výhodnou polohou v blízkosti pláže Sanur a zároveň 5 minút chôdze od nákupných možností a reštaurácií prímorské dedinky Batu Jimbar. Centrum mesta Denpasar je vzdialené 15 minút jazdy autom, turistické stredisko Kuta 30 minút.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, zmenáreň, bazén s umelým vodopádom, lehátka a slnečníky.

Ubytovanie

DRS: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou zdarma), set na prípravu kávy a čaju, balkón alebo terasa.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, večere formou menu. Možnosť dokúpenia plnej penzie.

Pláž

Piesočná pláž je vzdialená cca 5 minút od hotela.

Šport
Za poplatok: požičovňa bicyklov, vodné športy na pláži.
Deti

Detský bazén, stráženie detí za poplatok.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Wellnes
Spa & wellness centrum Lantana poskytuje tradičné liečebné kúry a procedúry zaisťujúce celkovú revitalizáciu Za poplatok: rôzne druhy masáží a telových peelingov, aromaterapia a ďalšie procedúry, salón krásy (kaderníctvo, manikúra, pedikúra)
Internet
Zadarmo: WiFi v rezorte a na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRS): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 31. 5. 9:15
Návrat: 11. 6. 7:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK