Paríž, Francúzsko, Paríž, 10.8.2018, Raňajky
Paríž
LM
Termín:
10.8.2018 – 13.8.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / 3 noci
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59919565
660 € od 520 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Paríž - VersaillesDoprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Paríža, presun do hotela, popoludní prehliadka pamätihodností v Latinskej štvrti: univerzita Sorbonne, Panthéon, palác Luxembourg, prehliadka katedrály Notre Dame, kaplnky Sainte Chapelle, ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, prehliadka pamätihodností: Centre Pompidou, kostol Saint-Eustache – prvá veľká sakrálna renesančná stavba v Paríži, návšteva modernej štvrte La Défense s La Grande Arche – 110 metrov vysoký moderný Veľký víťazný oblúk, známe Champs- Elysées, Víťazný oblúk, Eiffelova veža, kostol sv. Magdalény, prekrásne námestie Place de la Concorde, vyhliadková plavba loďou po Seine, v neskorších večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do Versailles, návšteva kráľovského zámku a rozsiahleho zámockého parku (Grand Trianon, Petit Trianon, Veľký kanál, fontány), popoludní návšteva Montmartre a baziliky Sacre Coeur – jeden zo symbolov mesta, vo večerných hodinách návrat do hotela.

4. deň – raňajky, návšteva Louvru – svetoznáma obrazáreň, Tuilerijských záhrad a v prípade záujmu návšteva Invalidovne s Vojenským múzeom (hrob Napoleona I.), návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Paríža do Viedne.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň – Paríž – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
        

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 40 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK