Rím, Taliansko, Rím, 28.9.2018, Raňajky
Rím
LM
Termín:
28.9.2018 – 1.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni / 3 noci
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59919523
660 € od 500 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Popis
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Rím - VatikánDoprava:

leteckáProgram:

1. deň – odlet z Viedne, dopoludňajší prílet na letisko Rím - Fiumicino, transfer do hotela, odloženie batožiny, prechádzka mestom cez námestie Piazza Popolo s egyptským obeliskom, pokračovanie na Španielske námestie so známymi španielskymi schodmi k najznámejšej fontáne na svete - Fontana Di Trevi. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do centra Ríma, celodenná prehliadka pamätihodností kresťanského Ríma. Návšteva najmenšieho štátu na svete - Vatikánu s Námestím sv. Petra a dych vyrážajúcou Bazilikou sv. Petra s množstvom nádherných umeleckých diel, Vatikánske múzeá a Sixtínska kaplnka s Michelangelovými freskami. Pokračovanie k monumentálnemu Anjelskému hradu na brehu rieky Tiber. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta zahrňujúca najznámejšie turistické pamätihodnosti antického Ríma: Colosseum, Circus Maximus, Forum Romanum, Pantheon, Piazza Navona, Lateránska bazilika . Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, dopoludňajšia prehliadka mesta - Bazilika Santa Maria Maggiore , námestie Piazza Republica. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Ríma do Viedne.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Rím – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

 

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 20 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 4 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK