Rím, Taliansko, Rím, 14.6.2018, Raňajky
Rím
LM
Termín:
14.6.2018 – 17.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62617018
660 € od 585 € Konečná cena

Popis
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Rím - VatikánDoprava:

leteckáProgram:

1. deň – odlet z Viedne, dopoludňajší prílet na letisko Rím - Fiumicino, transfer do hotela, odloženie batožiny, prechádzka mestom cez námestie Piazza Popolo s egyptským obeliskom, pokračovanie na Španielske námestie so známymi španielskymi schodmi k najznámejšej fontáne na svete - Fontana Di Trevi. Návrat do hotela.

2. deň – raňajky, presun do centra Ríma, celodenná prehliadka pamätihodností kresťanského Ríma. Návšteva najmenšieho štátu na svete - Vatikánu s Námestím sv. Petra a dych vyrážajúcou Bazilikou sv. Petra s množstvom nádherných umeleckých diel, Vatikánske múzeá a Sixtínska kaplnka s Michelangelovými freskami. Pokračovanie k monumentálnemu Anjelskému hradu na brehu rieky Tiber. Návrat do hotela.

3. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta zahrňujúca najznámejšie turistické pamätihodnosti antického Ríma: Colosseum, Circus Maximus, Forum Romanum, Pantheon, Piazza Navona, Lateránska bazilika . Návrat do hotela.

4. deň – raňajky, dopoludňajšia prehliadka mesta - Bazilika Santa Maria Maggiore , námestie Piazza Republica. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Ríma do Viedne.V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Viedeň - Rím – Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

 

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., doprava v meste - miestna verejná doprava (orientačná cena 20 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 4 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK