Z Hotels Town Hotel, Turecko, Turecká riviéra, Side, 12.9.2018, All inclusive
Z Hotels Town Hotel
FM
Termín:
12.9.2018 – 19.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Košice)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62661642
411,30 € od 361,30 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Z HOTELS SIDE TOWN HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 75 km

Najbližšie mesto (km): Side (2 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 150 m

   
Popis
Hotel bol postavený v roku 2000 a sa nachádza neďaleko od mesta Side. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, 180 izieb, bazén, detský bazén a jedna šmykľavka, reštaurácia, bary, SPA centrum, Wi-Fi vo vstupnej hale zadarmo, parkovisko, fotograf, obchody.    

     
Poloha
Hotel sa nachádza 75 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 2 km od Side.

     
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľňou s WC a fénom. Economy izby sú bez balkóna a okna.

         
Pláž
Piesočnatá pláž je vzdialená 150 m od hotela. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

       
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícii sú aj 2 bary.

        
Pre deti
Deťom slúži detský mini klub vo veku 4-12 rokov, detské ihrisko, detský bazén, 1 šmykľavka. Detský kočík je za poplatok.

          
Šport a zábava
Bez poplatku využite denné a večerné animácie, aerobik, stolný tenis, plážový volejbal.

               
Wellness
Sauna, turecký kúpeľ sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže a ostatné služby SPA centra.

          
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

        
Web
Bližšie informácie na: www.sidetownhotel.com

                 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK