TUČEPI
Malý turistický raj na dosah ruky, ktorému sa podarilo spojiť tradíciu a súčasnosť.
NAŠA PONUKA ZÁJAZDOV
Ak sa vyberiete zo sveru Južného Chorvátska smerom k juhu, a súčasne z najjužnujšieho chorvátskeho mysu smerom k severu, stretneme sa v samotnom srdci Dalmácie - letovisku TUČEPI.
Známe turistické miesto vzdialené 80 km od letiska v Splite, má dialničné a lodné spojenie so všetkými európskymi centrami.
Letovisko Tučepi leží na pobreží, sú tu mnohé prírodné kamienkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, obkolesené nádherným Jadranským morom a zelenými borovicami, nechýba ani nákupná časť - promenáda s hotelmi, reštauráciami, športovými terénmi a zábavné miesta pre rodiny s deťmi i nadšencov nočného života. 
     
Kedysi rybárska dedinka, dnes jedno z najnavštevovanejších destinácii v celom Chorvátsku, leží časťou i v horách, a to na úpätí pohoria Biokovo, kde nájdete pôvodné dalmatínske sídla, ktoré vyžarujú kľud, pokoj a pohodu. Tučepi boli už aj v antických dobách cieľom všetkých tých, ktorí chceli nájsť stratené uvoľnenie a bezstarostnosť. Od čias rímskych villa rustica, navštevovali Tučepi najvyberanejší hostia Európy a sveta, ako Jean Cocteau, Alberto Moravia, Dellie Scalle a Jean Marais. 
     
Prírodná, kultúrna a turistická pohostinnosť trvá dodnes, nachádzajú sa tu moderné hotely, apartmány, ale i stovkypenziónov, ktoré sa doslova dotýkajú mora a jeho vĺn. Váš pobyt obohatí aj bohatá a pestrá gastronomická ponuka.
     
Viete prečo patrí letovisko Tučepi medzi európsku špičku dovolenkových stredísk? Dôvodom je jedinečná klíma (tu nepocítite kalendárnu zimu v pravom slova zmysle), je tu vysoký počet slnečných hodín v roku, more a vzduch sú ekologicky čisté. Čo viac si priať? Toto je azda to najpodstatnejšie pri výbere tej správnej dovolenky.
Vďaka svojej polohe je letovisko Tučepi ideálnym východiskom mnohých zaujímavých výletov. Morom na ostrovy Brač, Hvar, Korčulu, a pevninou do Splitu, Trogiru, Omišu, na vodopády na rieke Krka, za históriou do Dubrovníka, za pokojom a kľudom do Medžugoria, alebo lákavé splavovanie rieky Cetina nádherným kaňonom, prechádzka okolo nádherných najhlbších jazier v Európe Modré a Červené jazero. PONUKA FAKULTATÍVNYCH VÝLETOV - TU!
VIAC FOTO - KLIK - FOTOGALÉRIA TUČEPI