Fakultatívne výlety

FAKULTATÍVNE VÝLETY SA OBJEDNÁVAJÚ U DELEGÁTA NA MIESTE!

VÝLETY SÚ VHODNÉ PRE DVOJICE I RODINY S DEŤMI.

           
              
VÝLETY LOĎOU - celodenné alebo poldenné výlety na okolité ostrovy Hvar a Brač alebo kombinácia oboch ostrovov. Počas plavby sa podávajú grilované ryby alebo mäso, šalát, víno a rakija. Návšteva letovísk Jelsa, Povlja, Luka, Bol – kúpanie na najkrajšej pláži Jadranského mora – „Zlatni rat“. Cena 220kn/os. (30€/os.), dieťa do 12r. 1/2, dieťa do 6r. GRATIS             
              
RAFTING NA CETINE -  divoká plavba kaňonom rieky, odporúčaná nielen pre odvážnych milovníkov adrenalínu sa začína po inštruktáži v doprovode sprievodcu.Po skončení plavby možnosť posedenia v prekrásnom prostredí dubového hája Radmanovských Mlyniciach a zakúpenia si obeda a občerstvenia. Cena 200kn/os.(26€/os.) , dieťa 5r. - 12r. 120kn            
              
DALMATÍNSKY VEČER – posedenie na dalmatínskej konobe, kde ochutnáte špeciality chorvátskej kuchyne – peka, pečená ryba, domáci chlieb, šalát, domáce víno a rakija. Večer určite spríjemní aj živá hudba a rezké dalmatínske piesne. Cena 100-120kn/os. (13-15€/os.)
           
              
MEDŽUGORIE – celodenný autobusový výlet na známe pútnické miesto preslávené zjaveniami Panny Márie. Duchovný zážitok umocní aj zastávka pri meste Makarska vo Veprici - „Malé Lurdy“ - miesto zjavenia Panny Márie. V Medžugorí je možnosť zúčastniť sa na bohoslužbách aj v slovenskom jazyku (závisí od objednávok skupín). Cena 230kn/os. (30€/os.)
           
              
DUBROVNÍK – výlet do južnej Dalmácie, mesta nazývaného ,,perlou Jadranu“.  V doprovode sprievodcu spoznáte kultúrno-historické a prírodné dedičstvo mesta Dubrovník zapísané do zoznamu UNESCO. Cena 350kn/os. (47€/os.)
           
              
SPLIT+TROGIR – poldenný výlet do hlavného strediska strednej Dalmácie - Splitu, kde máte možnosť navštíviť Diokleciánov palác, prejsť sa najmenšou uličkou na svete – „Nechaj ma prejsť“, vidieť jeden z najväčších prístavov v Chorvátsku a v druhej polovici sa presuniete do malého, ale o to krajšieho a zaujímavejšieho Trogiru s krásnymi romantickými uličkami. Cena 200kn/os. (27€/os.)
           
              
OSTROV BRAČ - je najväčší ostrov v Dalmácii a tretí najväčší na Jadrane. Je známy vďaka svojim „bračským kameňom“, ktorý bol okrem iných slávnych budov použitý aj na stavbu Bieleho domu vo Washingtone. Najznámejším strediskom na ostrove je Bol – so svojou preslávenou pieskovou plážou Zlatni Rat. Ďalšie vyhľadávané strediská sú Pučišča, Postira, Supetar a Povlja. Na ostrov Brač môžete ísť v rámci poldenného výletu alebo ako celodenný výlet spojený s ostrovom Hvar. Cena 220kn/os. (30€/os.)
           
FOTOGALÉRIA BAŠKA VODA     FOTOGALÉRIA TUČEPI        FOTOGALÉRIA OMIŠ